OFPOF

Ark: Survival Evolved Yeni Geliştirmeler Aldı

-
56
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ark: Survival Evolved Yeni Geliştirmeler Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kısa bir süre sonra kararlı sürüme kavuşması beklenen oyun erken erişime sahip olanlar için geliştirme yaptı.

Bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen ancak henüz tam kararlı sürümün raflardaki yerini alacağı tarih açıklanmayan oyun Ark: Survival Evolved, şu an Steam üzerinde erken erişime açık. Yani oyunun geliştirmelerini, iç dizaynını, senaryoyu önceden tanımamız oldukça mümkün.

Ayrıca geliştirici Studio Wildcard, Instinct Games, Virtual Basement ve Efecto Studios firmaları da bu kullanıcıların geri bildirimlerine ve isteklerine oldukça önem veriyor. Öyle ki bazı dinozor karakterlerin özellikleri, çevre düzenlemesi ve oyun performansları ile oluşturulan şikayetler ve istekler üzerine geliştiriciler yeni güncellemeler yayınlayacağını açıkladı.

Özellikle, bazı kanatlı dinozorların uçma hızı büyük ölçüde azaltıldı ve sınırlandı. Mesela Argy-Argentavis, temelde binebileceğimiz muazzam bir kartal-ön yama hızını %250'ye kadar çıkartabiliyordu ancak yeni güncelleme ile bu en fazla %100 olarak sınırlandırıldı ve daha gerçekçi oldu.

Ayrıca bir başka güncelleme ise besin kaynaklarına, dinozorların çiftleştirilmesine, dinozorların evcilleştirilmesine, daha gerçekçi hale getirilmiş çevre düzenlemeleri ve birçok ayrıntı da yama ile birlikte gelecektir. Böylelikle tam kararlı sürüm haline kadar oyun birçok eksiğini ve fazlasını düzenlemiş olarak en gerçekçi hali ile raflardaki yerini almış olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık