OFPOF

Ark: Survival Evolved İçin Yeni Güncelleme Geliyor

-
84
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ark: Survival Evolved İçin Yeni Güncelleme Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Erken erişime açık olan video oyunu ARK: Survival Evolved için tuvalet gerçekliği de ekleniyor.

Çıplak bir şekilde ARK adında esrarengiz bir adanın kıyılarında donan ve açlıktan ölmek üzere olan bir adam veya kadın olarak hayatta kalmak uğruna oyun içerisinde tamamıyla yaşam faaliyetlerini bir araya getirebilmek için çabalayacağımız video oyunu ARK: Survival Evolved için şu sıralar erken erişim modu ve geliştirmeler devam ediyor.

Studio Wildcard, Instinct Games, Virtual Basement, Efecto Studios firmalarının ortak yapımı ile geliştirilen mühendislik harikası oyunun, Studio Wildcard tarafından yayın hakları elinde bulunduruluyor.

PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS ve Linux platformlarında oynanmaya hazır olacak oyun için canlı bir şekilde erken erişim ile gelişmeleri takip etmek de mümkün.

Yeni güncelleme ile gerçekçiliğini ve senaryosunu güçlendiren Ark: Survival Evolved, güncelleme v258'de hayatta kalanlar daha uygar hale gelmeye başlıyor.

Hayatta kalanlar artık karakterleri arındırmaya hazır olduğunda tuvalete gidebilirler ve bunu yaparak özel bir serinlik elde ederler. Onlara bir deneyim artışı sağlayacak.

Yani yeni güncelleme ile video oyunlarda nadir görülen tuvalet gerçekliği de var. Üstelik yeni güncelleme ile yeni bir gazla çalışan motorbot ekleniyor ve beş yeni tarih öncesi yaratıklar da geliyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık