OFPOF

Andromeda Tek Kişilik DLC Almayacak

-
99
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Andromeda Tek Kişilik DLC Almayacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Andromeda'nın tek kişilik DLC geliştirmesinde olduğu iddia edilmişti ve firma tarafından yalanlanmaya başlamıştı.

Dün, Mass Effect için planlanan DLC hikayesinin bir rivayette olduğu bildirilmişti. Andromeda oyuna olumlu yanıt ve sonuç olarak BioWare'de gerçekleşen değişiklikler yüzünden iptal edildiğini söyledi.

Hızlı bir şekilde sahtekar diye tabir edilmeye başlanan yapımcı Mike Gamble, DLC'yi geliştirdiğini iddia eden şirket olan "Sinclair Networks'ü hiç duymadığını" söyledi ve bunun sonu geldiği için doğrulandı.

Kotaku bugüne dek bu sahtekarın haklı çıkardığını bildirdi. BioWare'in planlarını bilen üç kaynağa göre "Andromeda, tek kişilik DLC almayacak. Hiçbir kişiye söz vermedi ve aslında BioWare oyun için bir sezon geçişi yapmamayı seçti, ancak özgün üçlemedeki üç oyun da DLC'yi önerdiğinden yine de çok gerçek ve beklenmedik bir yaklaşım değişikliğiydi."

Bu elbette ki oyunseverler tarafında hayal kırıklığı yaratıyor, ancak şu anda Mass Effect taraftarları için gerçekten sinir bozucu olan şey, BioWare ve EA'in hala bu konuda konuşmayı reddetmesidir.

Ocak ayında DLC hakkında sorular sorulduğunda, BioWare GM Aaryn Flynn "Bunu daha sonra konuşacağız" dedi ve hala şirketin herhangi bir çalışma içinde olmadığı belirtildi. Twitter'da dün yapılan aldatmacayla ilgili soruşturmalara yanıt olarak üretici Fernando Melo tweetler attı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık