OFPOF

Amazon Video, Xbox One S'de 4K Olacak

-
56
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon Video, Xbox One S'de 4K Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amazon Video Xbox One S uygulamasında 4K oynatma özelliğini nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Microsoft'un Xbox One S oyun konsoluna sahip olan kullanıcılar konsollarının Amazon video uygulaması için en son güncelleme ile 4K oynatma moduna sahip olabilecekler.

Halen Amazon Video'nun 4K içeriğini oynatabilen başka bir video oyun konsolu bulunmuyor, hatta PlayStation 4 Pro bile bu özelliğe sahip değil. Yani Ultra HD Blu-ray oynatıcısıyla birlikte gelen Xbox One S'in 4K oynatabilir olduğu anlamına geliyor.

Amazon Video'nun The Grand Tour, Bosch ve Alpha House da dahil olmak üzere yeni şovlarının pek çoğu 4K'da yayınlanmaya hazır. Bu da güncellemenin içeriğin iyi bir bölümüne gelişmiş doğruluk katacağı anlamına geliyor.

Yeni güncelleme hakkında konuşan Microsoft, Xbox One S'in "4K video içeriğini akış aracılığıyla ve HDR ile Ultra HD Blu-ray filmleri izlemenizi sağlayan tek konsol." dedi. "Geçen yıl Xbox One'ı inceledikten sonra sistemin 4K Ultra HD oynatıcısından etkilendik ve rakiplerine kıyasla büyük bir güç olduğunu gösterdik." diyerek ekledi.

Netflix'te önceden var olan 4K akışına katılan Amazon Video da bu 4K işlevselliği eklediği için Microsoft'un konsolu medya oynatım konusunda gücünü kanıtlıyor.

Kaynak: t3.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık