OFPOF

Agents Of Mayhem Hayal Kırıklığı Yaratabilir

-
57
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Agents Of Mayhem Hayal Kırıklığı Yaratabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

15 Ağustos’ta piyasadaki yerini alacak video oyun için eleştiriler yayınlanmaya başladı.

Agents of MAYHEM'de LEGION olarak bilinen bir süper kötü kahraman organizasyonuna ve onların liderleri Morningstar'a karşı hiçbir kısıtlama olmayan bir operasyon düzenliyorsunuz, LEGION'un dünyayı ele geçirme planlarını durdurmak için Super Agents'ın bir parçası olarak Seul şehrini keşfedin ve bu eşsiz eğlenceye ortak olur.

15 Ağu 2017 tarihinde oyun piyasasındaki yerini alacak Agents of Mayhem hem oyun marketlerde hem de online marketlerde satışa sunulacak. Agents of Mayhem (+ Pre-Purchase Offer) için ön siparişin de mümkün olduğu şu sıralarda Steam üzerinden yaklaşık 30 dolara sahip olunabilir.

Volition tarafından geliştirilen, Saints Row’un devamı niteliğindeki video oyun, Deep Silver firması tarafından yayın hakları ellerinde bulunduruluyor, Ryan McCabe tarafından tasarlanan bu renkli oyun, PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilecek.

Yayınlanma tarihi ve iç detaylar ile ilgili yeni bir video yayınlayan geliştiriciler, ancak birçok oyun inceleme editörü video oyunun pek de sağlam karakterlere sahip olmadığını belirtti. Hatta oyun birçok oyun severde hayal kırıklığı yaratabilir. Özellikle de süre gelen aksiyon dolu videoda çok hızlı ve bağlantısız olayların olması eleştirildi.

kaynak(pcgamer.com)

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık