OFPOF

A Walk In The Dark, Xbox One ve Windows 10 İçin Duyuruldu

-
68
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
A Walk In The Dark, Xbox One ve Windows 10 İçin Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Flying Turtle Software'den muhteşem bir aksiyon platform oyunu 19 Mayıs'ta oyuncular ile buluşacak.

Indie oyun geliştirici firma Flying Turtle Software, A Walk in the Dark isimli yeni aksiyon platform oyununun 19 Mayıs'ta Xbox One ve Windows 10'a geleceğini duyurdu. Karanlık fantezi dünyasıyla ilgili hikayeyi anlatan yeni bir duyuru fragmanı yayınlandı.

"A Walk in the Dark" oyununda Arielle ve onun kedisi Bast ile birlikte henüz uyanmış olan ve Arielle'i kendisi için isteyen eski ve kötü bir yaratıkla karşılaşmak için orman boyunca dolaşıyorlar. Bast olarak oyuncular, Arielle'i kurtarmak için karanlık ormana girmeliler. Orman karanlık ve tuhaf yaratıklar ve tehlikeli tuzaklarla dolup taştığı için bu yolculuk kolay olmayacak. Oyuncuların en iyi arkadaşını kötülükten kurtarmak için 100 seviye boyunca koşmaları, atlamaları ve kaymaları gerekecek.

A Walk in the Dark, büyüleyici bir hikaye, akışkan animasyonlar ve oyuncuların yeteneklerini test edecek yerçekimi ters mekanikleri ve orijinal bir müzik içeriyor.

Bu aksiyon platformunda karanlık bir fantezi dünyasında koşan bir kedi, Bast olarak oyuncular oynayacak. Bir kedi gibi hissetmek için tasarlanmış pürüzsüz ve hassas kontrollerle koşarak atlayıp kayabilecekler. Ama bu kadar kolay olmayacak, çünkü karanlıkta gölgelerde ne olduğunu asla bilemeyecekler.

Kaynak: flickeringmyth.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık