OFPOF

343 Endüstrisi Microsoft ile Karşılıklı Çalışacak

-
48
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
343 Endüstrisi Microsoft ile Karşılıklı Çalışacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

343 Endüstrisi'nin stüdyo direktörü olan Dan Ayoub, Microsoft'un Karma Gerçeklik takımına katılacak ve ekipten içerik almaya devam edecek.

Halo video oyununun 343 Endüstrisi'nde yapılan bir düzenleme ile bugün, stüdyo direktörü olan Dan Ayoub'un Microsoft'un Karma Gerçeklik takımının saflarına katılması için görevinden ayrılacağını öğrendik.

Yakın zamanda, Microsoft'un Karma Gerçeklik ekibiyle yaptığı planlar açıklanmıştı. Bu bahsedilen ekip ise, Kinect ve HoloLens gibi cihazların teknik direktörü Alex Kipman tarafından yönetilen ve gerçek ortamları sanal ile karıştıran deneyimlemeler üzerinde çalışan bir ekip. Bu takımla ile ilgili E3 2017'de daha çok şey öğreneceğiz. Ayoub, 343 Endüstrisi'ni, Karma Gerçeklik'in parçası olmak için bırakacak ve burada "eğitim yoluyla teknolojinin güçlendirilmesi" için çalışmalar yapacak.

Stüdyodakiler bu konuyla ilgili olarak,"Dan, Microsoft ailesine katılacak ama 343 ailemiz yıllar boyunca zekasını, bilgeliğini ve çabasını özleyecek," dediler. Yıllar geçtikçe Dan, dünyadaki her köşeden büyük stüdyolar ve iş ortaklarıyla çalışmamıza yardımcı oldu." diye devam ettiler.

Microsoft'a katılmadan önce, Electronic Arts'da 4 yıl yapımcı olarak çalışan Ayoub, 2 yıl boyunca Propaganda Games'de oyun direktörlüğü yaptı. Bungie, Halo: Reach, Halo: CE Anniversary, Halo 4, Halo 5: Guardians ve en yeni franchise unvanına sahip Halo Wars 2 oyunlarında çalıştı.

Şubat ayından bu yana çalışmalarına başlanan Halo Wars 2 oyunu Ayoub liderliğindeki ekipten içerik almaya devam edecek.

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık