OFPOF

13. Cuma Oyununun Tek Oyunculu Modu Gecikecek

-
89
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
13. Cuma Oyununun Tek Oyunculu Modu Gecikecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

13. Cuma anlamına gelen Friday The 13th: The Game isimli oyunun beklenen tek kişilik oyun modu gecikmeli olarak gelecek.

13. Cuma oyunu, güçlü bir oyuncu topluluğunu çeken ve süreç içinde yeni bir video oyunu önyargılarını geride bırakarak, büyük bir oyuncu kitlesinin merakla beklediği bir oyun haline geldi.

Haberler, Cuma günü 13. Cuma resmi olan Gun Media'nın izniyle geliyor: Twitter'daki Oyun desteği hesabı, oyun için tek oyunculu modun tam olarak ne zaman geleceği hakkında bir soruyu yanıtlıyor. Ne yazık ki şu anda gelişmeler çok iyi görünmüyor, çünkü hesap sadece tek oyuncu modunun halen bir "devam eden iş" olduğunu ve hiçbir resmi yayın tarihi planlanmadığını teyit ediyor.

Gun Media ve Illfonic daha önce tek oyunculu modun yaz aylarında bir noktaya gelmeye hazır olacağını öne sürdükleri için, oyunun meraklısı olan oyuncular için bu hayal kırıklığı yaratacak.

Bununla birlikte, resmi olarak onaylanmadığı için Gun Media ve Illfonic'in yaz sona ermeden çantadan bir şeyler çekip tek oyuncu modunu elde edebilecekleri ihtimali hala var. Bir diğer husus ise, tek oyunculu modun yeni oynanabilir bir Jason Voorhees, yeni danışmanlar ve yeni bir harita gibi ekstra içeriğin bir sonraki turuna dahil edilmemesi göz önüne alındığında, önemli bir güncellemenin o kadar hızlı gerçekleşeceği ihtimali düşük görünüyor.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık