OFPOF

1 Ağustos'ta Xbox Game Pass Kataloğuna 7 Yeni Oyun Katılacak

-
94
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
1 Ağustos'ta Xbox Game Pass Kataloğuna 7 Yeni Oyun Katılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft'un oyun konsolu için başlattığı yeni üyelik sistemi olan Xbox Game Pass, Ağustos ayında yeni oyunlar almaya devam edecek.

Microsoft, 1 Ağustos'ta Xbox Game Pass kataloğunda yedi yeni oyun tanıtıyor. Xbox Game Pass, oyunculara Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 ve benzeri pek çok kaliteli oyunu da içeren 100'den fazla Xbox One ve Xbox 360 geriye dönük uyumlu başlıklara sınırsız erişime aylık sadece 9.99 ABD doları karşılığında izin veriyor.

Xbox Game Pass'i henüz denemediyseniz, 14 gün boyunca ücretsiz denemek mümkün. Ücretsiz denemenin ardından Xbox Game Pass, her an iptal etme özgürlüğüyle yalnızca ayda 9,99 dolarla devam ediyor.

Yeni gelecek oyunların listesi ise şu şekilde:

DiRT Rally: Codemasters tarafından getirilen off-road yarış oyunu pek çok kullanıcı tarafından oynanıyor. Oyunda ayrıca multiplayer modları da bulunuyor.

Dead Rising 3: Zombi oyunu denildiği zaman ilk akla gelen oyunlardan olan Dead Rising 3, Xbox Game Pass ile kullanıcılara sunulacak oyunlardan birisi olacak.

Limbo: Ödüllü 2D yapboz platform oyunu olan Limbo, kullanıcıların yeni maceralara atılmasına imkan veriyor.

Ultratron: Indie platform oyunu olan Ultraton, Xbox Game Pass ile Ağustos ayında gelecek olan oyunlardan olacak.

So Many Me: sevimli kahraman Filo ile eşsiz bir maceraya yelken açmaya izin verecek oyun Origi Games'ten geliyor.

Metal Slug XX: Aksiyon oyunu klasik Metal Slug, yeni oyunu Metal Slug XX ile geri dönmüştü ve şimdi de Xbox Game Pass ile gelecek.

Pharaonic: Mısır'da farklı maceralara atılmaya izin veren 2 boyutlu oyun kullanıcılara eğlenceli anlar yaşatıyor. Xbox Game Pass ile gelecek bir diğer oyun da Pharaonic olacak.

Kaynak: thewincentral.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık