OFPOF

"Superhot" Geliştiricileri, Gelecek Planları Hakkında Açıklamalarda Bulundu

-
162
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
"Superhot" Geliştiricileri, Gelecek Planları Hakkında Açıklamalarda Bulundu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geliştiricilere PSVR 2.0 ve gelecek projeler hakkında sorulan ilginç sorular cevaplarını buldu...

Geliştiricilerin her hangi bir konu ile ilgili sorular yöneltebildiği reddit paneli AMA (Ask Me Anything) sırasında Superhot oyunu geliştiricileri gelecekteki projeleri Nintendo Switch ve gerçekleşme potansiyeli taşıyan PSVR 2.0 hakkında şimdiye kadar yapılmamış açıklamalarda bulundu.

Bir kullanıcı, Nintendo Switch sürümünün olup olamayacağını sordu. Geliştiriciler bu soruyu "uygun lakin PSVR'ın bir kaç performans sorunu nedeniyle Switch platformunda işimiz ultra zor olacak''  şeklinde yanıtladılar.

Bir başka soruda geliştiricilere DLC gelip gelmediği soruldu, merak edilen soru ilginç bir şekilde yanıtlandı. DLC'nin standart PS4 sürümüne geleceğini ancak Superhot VR'ye DLC gelmeyeceği bildiren geliştiricilerin neden bu şekilde bir karar aldığı bilinmiyor, fakat sebebin piyasanın yeterince büyük olmadığı ya da teknik sorunlar olduğu düşünülüyor.

AMA'nın en ilginç sorularından biri potansiyel bir "PSVR 2.0" hakkında görmek istedikleri şeydi.
"Yeni denetleyicileri ve kesinlikle birden fazla izleyiciyi görmek isterim" diyerek yanıt veren oyun geliştiricileri ''Kablosuz kulaklık seti harika olur", şeklinde heyecanlı ve tutkulu olduklarını belirttiler.

Geliştirme ekibi gelecek projeleri hakkında da "Çoğumuz DLC/porting üzerinde çalışıyoruz, gerisi çok çılgınca şeyler yapıyor. VR, çok oyunculu oyunlar, 2D, mobil... Şu anda ofisimizde pek çok şey oluyor, ancak DLC bizim için en önemli önceliğimiz. Dolayısıyla, tamamlandıktan sonra yayınlayacağımız yeni şeyler var " dedi.

Kaynak: n4g.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık