OFPOF

"Let Them Come" Oyunu, PC, Mac ve Xbox One İçin Duyuruldu

-
91
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
"Let Them Come" Oyunu, PC, Mac ve Xbox One İçin Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Let Them Come, Steam platformu üzerinden satışa çıktı ve ayrıca Twitch Kaynak: entegrasyonu olması ile de dikkat çekiyor.

Bağımsız video oyun dağıtıcısı Versus Evil, bağımsız geliştirici Tuatara Games ile yaptığı ortaklak sonucu ortaya çıkan piksel stili survival tarzı shooter oyunu Let Them Come'ı duyurdu. Oyun şu anda PC ve Mac için Steam'den indirilebilir. Oyunun fiyat etiketi 3.99 sterlin olarak belirlendi, ancak 10 Ekim'e kadar oyun 3.59 sterlin olacak. Oyunun Xbox One için fiyatı ise 6.49 sterlin. Let Them Come isimli video oyununun PlayStation 4 ve mobil sürümü bu yıl bitmeden yayınlanacak.

Oyuncular Rock Gunar isimli bir karakteri canlandıracaklar ve maceralarında önüne gelen uzaylıları avlayacaklar. Rock Gunar makineli tüfeği ile sabit bir pozisyonda beklerken karşıdan gelen birbirinden farklı uzaylılar ile baş etmeye çalışacak. Oyunda bölüm sonu canavarları da yer alacak. Silahları doğru seçmek oyuncuların uzaylıları yok etmelerinde önemli rol oynayacak. Oyunda ayrıca silah güncellemeleri, bonuslar ve daha pek çok taktiksel özellik yer alacak.

Twitch ile entegre çalışan sistemi sayesinde yayıncılar da oyunu oynarken takipçilerine yayın yapabilecekler. Katılanlar ise yayıncının karşısına hangi uzaylının çıkacağını ve isminin ne olacağını belirleyebilecekler. Yayıncıyı yenmeyi başaran uzaylı olursa ödül de kazanabilecekler.

Kaynak: entertainment-focus.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık