OFPOF

'Destiny 2' Güncellemesi: PS4 ve Xbox One İçin Oyun Boyutu Açıklandı

-
61
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
'Destiny 2' Güncellemesi: PS4 ve Xbox One İçin Oyun Boyutu Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

PlayStation 4 ve Xbox One konsollarındaki 'Destiny 2' oyunu için olası oyun dosyası boyutu ortaya çıktı.

"#Destiny 2" için en son yapılan güncellemeler, oyunun konsol versiyonları için muhtemel dosya boyutu özelliğini içeriyor. Aynı zamanda Bungie ve engramların şifresini çözmek için de yeni değişiklikler yaptığı belirtildi.

Gelecek ay yayınlanacak olan "Destiny 2" oyunu Sony PS4 kullanıcılarının konsollarına yükleme yapmaları için 30,77 GB boyutundaki bir alana ihtiyaç duyacakları açıklanırken, Microsoft Xbox One'da oynamak için 29,15 GB boş alan gerektiği söylenildi.

PC sürümü için Bungie henüz dosya boyutunu açıklamadı, ancak PC kullanıcılarının 4K çözünürlüğe erişebilmesi için muhtemelen daha büyük bir depolama alanına sahip olmaları gerekecek. PC beta sürümünün dosya boyutu ise 16 GB ve beta sürüm ilk öykü görevini, Strike görevini ve birkaç PvP haritasını içermektedir.

İlk "Destiny" oyununu oynayan oyuncular, engramların şifresini çözme sürecini biliyorlar. Bir engram toplamaları ve onları Rahool'a götürmeleri gerekiyordu. Ancak oyuncu bir engramı çözmeden önce, engramın en yüksek ışık seviyesi ile donatılmış olduğundan emin olmalı ve yeni bir güçlü öğeye dönüştürmeliydi.

Yeni yapılan güncelleme sonrası ise bunun yapılmaması, oyuncular için daha düşük seviyeli bir öğeye sahip olmaya neden olacak. Artık yeni yönteme göre, oyuncuların her bir öğenin ışık düzeylerini kontrol etmeyi veya en yüksek ışık ağırlıklı öğeyi yerleştirmeyi düşünmeden gruplar halinde engramların şifresini çözmesine de olanak tanınacak. Oyuncuların önceki oyundan gelen uzun ve zorlu süreç olmadan daha güçlü dişli malzemeleri kazanmaları daha kolay olacak.

Kaynak: deathrattlesports.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık