OFPOF

Yaz Geldi: Bahçe ve Balkonunuzda Yetiştirebileceğiniz Meyve ve Sebzeler

-
534
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaz Geldi: Bahçe ve Balkonunuzda Yetiştirebileceğiniz Meyve ve Sebzeler
0 izlenme
Ofpofer
-

Yaz ayında balkonunuza ya da bahçenize çıktığınızda görünüşleriyle güzel tatlarıyla lezzetli bir ortam yaratmak artık çok kolay.

Yaz geldi balkon ve bahçenize masa atmaya başladığımız bu aylarda biraz süsleme biraz toprak ve tohumla arkadaşlarınız arasında her zaman ziyaret edilmek istenen bir yer haline getirmek istemez misiniz ? 

Balkonunuz ve bahçeniz için küçük saksılar ve kullanışlı borularla harikalar yaratabilirsiniz. Hem stresten uzak hemde kendi yetiştirdiklerinizden keyif alarak bir yaz geçirmeniz için güzel bir yol.

1. Domates

Domates

Balkonda yetiştirilebilecek en kolay sebzelerden bir tanesi domatestir. Son zamanların zam şampiyonunu balkonda görmek sizcede güzel olmaz mıydı?

2. Salatalık

Salatalık

Salatalık balkonlarda yetiştirilebilecek en kolay ikinci bitkidir. Hem sarmaşık tarzında bir bitki olduğundan gölgesinden de faydalanılabilir. Düşünsenize sıcak bir yaz gününde gölgesinde otururken dalından bir salatalık koparıp çatur çutur yediğinizi.

Tabikide bir bahçe yapmak herşeyden önce sabır ister. Bakımınıda unutmayalım zamanında sulanmalı toprağıda belli zamanlarda havalandırılmalı. Ne kadar iyi bakarsanız o kadar güzel bir bahçeniz olur.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.