OFPOF

Kız Tavlamadan Önce Yapmanız Gereken 10 Madde

-
5.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kız Tavlamadan Önce Yapmanız Gereken 10 Madde
4.238 izlenme
Ofpofer
-

Bu 10 madde ile birlikte sizde kendinizi her an hazır hissederek hoşlandığınız bir kızla çok rahat konuşabileceksiniz

Bu yazıda kadınların ilgisini çekmeniz için neler yapmanız gerekiyor biraz bunlardan bahsettik. Tabi bu söylediklerimizi hemen yapamayabilirsiniz. Ama kendinize biraz zaman verin ve sabırlı olun. Göreceksiniz kazanan siz olacaksınız.

1. Kaslı olmak ya da kas yapmak (Spor yapmak da bu kategorinin içine girebilir.)

Kaslı olmak ya da kas yapmak (Spor yapmak da bu kategorinin içine girebilir.)
Eğer kas yapacaksanız bunu abartmadan yapmanız gerekir. Fit bir vicudunuz ve kaslı bir vicut yapınızın olması yeterli.(Gerçekten abartmayın.)

2. Hobi edinmek.

Hobi edinmek.
Seveceğiniz ve ilgi duyacağınız hobilerinizin olması. Yani gün boyu bir işle ilgilenmeyin başka şeylerede vakit ayırın ve bu sizi sosyal biri yapar ki bu şekilde daha populer olma olasılığınız artar.

3. Sade ve net olmak.

Sade ve net olmak.
Aklınızdan geçenleri bırakın karşınızdaki de hissetsin. En azından bir kısmını. Ne yapmak istediğinizi nasıl olmak istediğinizi çevrenizdekilere sezdirmek en önemlisidir. Eğer bunu başarırsanız eğlenceli olabilirsiniz.

4. Sohbet ve muhabbet etmek.

Sohbet ve muhabbet etmek.
Karşı cinsin ilgisini çekebilecek konular açarak bu konular üzerinden espri yapmak.

5. Cool olmak.

Cool olmak.
Bu terim türkçemize yerleşeli çok az zaman geçti.Bu terimi söyle açıklamak gerekirse, '' havalı olmak'' tabi bu konudaki başarı sizin başarınız olacaktır. Çünkü hoşlandığınız kızın ne kadar havalı erkeklerden hoşlandığını bilemeyiz. Yoğun bir ilgi bekliyor da olabilir. O yüzden siz ayarını iyi tutturmaya bakın.

6. Saç ve sakal kombinasyonu

Saç ve sakal kombinasyonu
saç modelinizin hem moda hemde sakal modelinizle uyumlu olması da kızların ilgisini çeken bir etkendir.

7. Bakımlı olmak.

Bakımlı olmak.
Bu maddeden hemen kaş almak vb. maddeler olacağını sanmayın. Bu bir tercih meselesidir. Temiz olmak bakımlı olmaktır. Ellerinizin ve dişlerinizin temizliği kızların hemen dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz.Parfüm vb. güzel kokularla kendinize olan ilgiyi daha da artırabilirsiniz.

8. Romantik olmayı ve iltifat etmeyi öğrenmek.

Romantik olmayı ve iltifat etmeyi öğrenmek.
Romantik olmak diyoruz. Kılıbık ya da hanım köylü olmak değil. Gerçekten. Biraz romantik olmak her kadının hoşuna giderken bunun da ayarını kaçırmak fevri sonuçlara yol açabilir. Ve karşınızdakine iltifat ederken ona verdiğiniz değerden bahsetmeniz sizi ilişkinizde bir adım ileri götürecektir.

9. Paranızı kullanma şekliniz.

Paranızı kullanma şekliniz.
Bunun için öncelikle paranızın olması lazım Biraz birikmişten sonra bunu cüzdanınızda taşımanın daha da önemli. Yaptığınız harcamaların da önemi çok bu konuda. İlk buluşmada çok fazla şamataya gerek yok mesela. Çok para harcamak istiyorsanız bunu kaldırabilecek günler var. 14 Şubat, Yıl dönümleri...vs. çok şey karşınıza çıkacak bekleyin.

10. Bilgi sahibi olmak.

Bilgi sahibi olmak.
kitap okumakla başlayabilirsiniz ya da gazete. Güncel konulardan haberinizin olması ve her konuda bir düşüncenizin olması sizi dikkat çekici yapabilir. Ama dikkat edin bilmediğiniz konularda konuşmamalısınız çünkü bu anlaşılırsa gözden düşebilirsiniz.

Evet artık sizde hazırsınız. Biraz kendinize zaman tanıyın ve sırayla bu maddeleri yerine getirin. Kendinizi hazır hissettiğinizde ise hoşladınızın kızla konuşmak için adım atın. Etkisini hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.