OFPOF

Daha Çok Parayı Hayatınıza Çekmek İçin Kurmanız Gereken 7 Cümle

-
5.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Daha Çok Parayı Hayatınıza Çekmek İçin Kurmanız Gereken 7 Cümle
5.793 izlenme
Ofpofer
-

Artık parayla ilgili olumsuz düşüncelerden sıyrılıp daha çok parayı kendimize çekme zamanı gelmedi mi?

 Her sabah 10 dk ayırıp sessiz bir ortamda Lotus Oturuşu pozisyonunu alın.(Lotus Oturuşu:Omurga dik , iki ayak bacakların üstünde çaprazlanmış şekilde bağdaş kurarak oturma) Derin nefersler alıp verin. Önce diyafram sonra sırasıyla göğsün alt,orta ve üst kısmını hava ile doldurup yavas yavaş nefes veriyoruz.Nefes burundan alınıp yine burundan verilmeli , ağzımızı kullanmıyoruz.Tüm düşüncelerden mümkün olduğunca uzaklaşup nefesimize konsantre oluyoruz. Eğer bu süreçte aklımıza bir düşünce gelirse onun beynimizden akıp gitmesini izliyoruz, bırakın yavaşça gitsin. NEfesimize konsantre olmaya devam ediyoruz. Gevşeyip tamamen rahatladığımızı beynimizde imgeliyoruz ve tamamen gevşedikten sonra başlayabiliriz.

1. CÜMLE

CÜMLE

Ben ....... ............. (Adınızı söyleyin) Çok zengin ve bolluk içinde bir hayat sürüyorum. Daha çok parayı hak ediyorum.

2. CÜMLE

CÜMLE

İşimde çok başarılıyım, çok param ve mutlu bir yaşamım var.Maddi manevi beni doyuran bir işte çalışıyorum. İşime adeta koşarak gidiyorum. Faydalı işler yapıyor , kazandığım parayı hakediyorum.

3. CÜMLE

CÜMLE

 Sahip olduklarım için şükrediyorum bunun karşılığında daha fazlasını alıyorum. Her alanda karşıma altın değerinde fırsatlar çıkıyor ve bunları  güzel bir şekilde değerlendiriyorum. Tüm dış faktörler benim yanımda , hayatımı olumlu yönde etkiliyorlar.

4. CÜMLE

CÜMLE

 Gelirim sürekli artıyor.Kim olursa olsun insanların gelirlerinin artması , bolluk içinde yaşamaları beni mutlu ediyor. Hayatımda kıskançlık duygusuna yer yok. Hakeden herkesin bolluk içinde yaşamasını istiyorum.

5. CÜMLE

CÜMLE

 Ben para mıknatısıyım. Parayı kendime çekiyorum.Hayatın her alanında bolluğu kendime çekiyorum.Param çok değerli. Harcadıkça yerine daha fazla para akın ediyor.

6. CÜMLE

CÜMLE

 Kendimi iyi hissediyorum.Kendimi değerli hissediyorum.Daha lüks bir yaşamı hakediyorum.Buna inanırsam daha refah bir hayata sahip olacağıma inanıyorum. 

7. CÜMLE

CÜMLE

Paranın bana nereden geleceğini bilmeme gerek yok. Evrenin onu bir şekilde bana ulaştıracağına inancım tam. Sorgulamadan istediğim şeyi sadece istemem yeterli. Evren benim yanımda ve bana verebileceği sonsuz bolluktan sadece bir kısmı benim için yeterli. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.