OFPOF

7 Pratik ve İlginç Çözüm ile: Nasıl Daha Beyaz Dişlere Sahip Olunur?

-
2.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
7 Pratik ve İlginç Çözüm ile: Nasıl Daha Beyaz Dişlere Sahip Olunur?
0 izlenme
Ofpofer
-

Bembeyaz dişlerle cesurca kahkahalar atmak kimin hayali değildir ki? Kişiden kişiye değişen rengi ve yapısı olsada korkmadan gülümsemek hayal değildir.

Gün içerisinde sürekli birşeyler yiyoruz hele birde çay, sigara ve kahvede eklenince sormayın gitsin. Ağız ve diş sağlığı için denemediğimiz yöntem kalmamıştır. Özellikle beyazlatma özelliği ile bilinen diş macunları, ve bu macunların etkisini artırmak için içeriğine aşındırıcı partiküller eklenmesiyle diş mineleri zarar görmekte ve bu aşınmalar neticesinde daha fazla leke tutmaya meyilli hale gelmektedir. İşte size beyaz gülüş katacak birbirinden güzel yöntemlere göz atmaya ne dersiniz? Öyleyse buyrun...

1. Muz kabuğu

Muz kabuğu

Acil bir işiniz çıktı. O da ne dişleriniz sararmış ve acil çözüm arıyorsunuz. Hem pratik hem de diş tonunuzu açıp sizi rahatlatacak bir yöntem. Muzun içeriğinde bulunan potasyum dişler içinde oldukça faydalıdır. Tek yapmanız gereken muz kabuğunu dişlerinizde ovalamanız. Ilık suyla yapacağınız gargara ile artık içiniz rahat çıkabilirsiniz.

2. Karbonat, tuz ve elma sirkesi

Karbonat, tuz ve elma sirkesi

Doğal bir yöntem ve oldukça pratiktir. 1 tatlı kaşığı karbonat, çeyrek çay kaşığı tuz ve çeyrek çay kaşığı elma sirkesi ilave ederek karıştırın. Bu karışımı diş fırçası yardımıyla fazla bastırmadan yavaşça dişlerinizi fırçalayın. Diş tonunuzun açıldığını farkedeceksiniz.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.