OFPOF

Ogün Sanlısoy'un ''Sen'' Klibi Yayınladı!

-
195
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ogün Sanlısoy'un ''Sen'' Klibi Yayınladı!
140 izlenme
Ofpofer
-

Hem yazdı, hem besteledi, hem de klibin yönetmenliğini yaptı, yayınladı biz de izledik ve çok beğendik sizinle paylaşalım istedik.

Ogün Sanlısoy 10 Şubat 2015 tarihinde piyasaya sürdüğü "Sen Uyurken" isimli albümünde "Sen" adlı parçasına klibi çekti. Çekti evet ama yönetmenliğini de bu kez kendisi üstlendi.

Facebook sayfasında yaptığı paylaşıma göre klip, Ogün'ün büyüdüğü yerlerde çekildiği için bu klibin Ogün Sanlısoy abimiz için önemli ve içten olduğunu anlıyor ve hissediyoruz.

Yine her zamanki gibi güzel bir iş çıkardığı için ve bize her parçasında farklı şeyler hissettirdiği için teşekkür ediyor ve yeni albümlerini merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

- Ogün Sanlısoy - Sen

SONY MUSİC etiketiyle yayında.

- Sen Uyurken Albüm Teaser'ı Farkını Ortaya Koymuştu

Hem de baya iyi olmuştu.

- Albümün İlk Klip Parçası - Son Defa

"Bu hasret öldürür, durmadan büyür.." dizeleri vardı ve süperdi.

- Merhem

Sen Uyurken adlı albümün 2. video klibidir.

- Dayanamam (Konuk: Özlem Tekin)

Bu klip “AKUSTİK 2012” adlı albümüne çekilen ilk kliptir.
Bu klibin diğer bir özelliği ise; Mustafa Altıoklar'ın 3 yıl sonra ilk defa Ogün Sanlısoy’un video klibi için yönetmenlik koltuğuna oturmasıdır.

Şile’de eski bir Rum köyünde çekilen klip, birbirine tutkuyla bağlı iki aşığın hikayesini anlatılıyor.

Bütün şarkı sözleri ve bestelerin Ogün Sanlısoy’a ait olduğu albümün müzik prodüktörlüğünü Volkan Başaran yaptı. Albümde Gündem yaylı grubu, Cengiz Ercümer (perküsyon) ve Çiğdem Erken (piyano) gibi usta müzisyenler konuk olarak yer aldı. Erekli Tunç stüdyosunda kaydedilen albümün miksleri Ankara’da Mars stüdyolarında Mehmet Uğur Memiş, masteringi ise Los Angeles’ta Dave Collins tarafından yapıldı.

Albümde aynı zamanda bir ilk var. Kartonette tüm şarkıların gitar akor şemaları bulunuyor. Ogün Sanlısoy tarafından bizzat hazırlanan bu özel çalışma sayesinde gitar çalmaya yeni başlayan genç müzisyenler şarkıları albümü alır almaz çalmaya başlayabilecek.

- Geçer Zaman

Akustik 2012 albümünden can yakan bir parça daha.

- Anma Arkadaş (Cover)

Ogün Sanlısoy’un "Ben" adlı yeni albümü, Pasaj müzik etiketiyle dinleyicilerinin karşısına çıkmıştı. 13 adet şarkının yer aldığı albümde 12 şarkının söz ve müziği Ogün Sanlısoy’a aitti. Daha önce internet sitelerinde single olarak yayınlanan "Yukarıya Bak" ve "Büyüdük Aniden" isimli şarkıların yanı sıra, sanatçının canlı performans olarak çeşitli mekânlarda repertuarına aldığı, Erkin Koray’ın yıllar önce seslendirdiği "Anma Arkadaş" şarkısıda yer aldı.

 

- Avunmak Zor

Albümün çıkış şarkısı ‘AVUNMAK ZOR’a Mahir Akyol yönetmenliğinde klip çekilirken; albüm imaj fotoğraflarında Mehmet Turgut imzası bulunuyor. fotoğraf çekimlerinde, beş farklı kostüm kullanılarak,yaklaşık 8 saat çalışıldı. 

Beş ayrı stüdyoda çalışılarak tamamlanan “BEN” albümünün kayıtlarının büyük bölümü Flat stüdyolarında Ender Balcı tarafından yapıldı. Davul kayıtları Serdar Öztop’un stüdyosunda, yaylılar stüdyo Ck’de, bazı vokal ve enstrümanlarda Ankara Mars ve Volkan Başaran home stüdyosunda kaydedildi. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık