OFPOF

O Ses Türkiye Yarışmasından Zirveye! İrem Derici'nin En Çok Sevilen 5 Şarkısı

-
748
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
O Ses Türkiye Yarışmasından Zirveye! İrem Derici'nin En Çok Sevilen 5 Şarkısı
675 izlenme
Ofpofer
-

Ses yarışmasından zirveye müthiş bir yükselişle çıkan İrem Derici'nin en çok dinlenen 5 şarkısı

2011 O Ses Türkiye yarışmasına katılan İrem Derici yarışmadan yarı finale kadar gelerek elenmişti. Bu güne dek O Ses Türkiye şampiyonlarının bile kazanamadığı başarı ve üne sahip olan İrem Derici, doğru şarkı, güzel ses ve samimi bir yüreğin karşılığını almıştır diyebiliriz.

O Ses Türkiye yarışmasının 3 jüri üyesi Derici'ye dönmemişti. Şaşırtan o ki İrem Derici'nin 71 miyonu bulan "Kalbimin Tek Sahibine" isimli şarkısının başarısı 3 jüri üyesinin performansının toplamından daha yüksek. Öyle ki düğünlerin vazgeçilmez müziği haline gelen, özel günlerde, hatta sünnet düğünlerinde bile çok sık çalınan "Kalbimin Tek Sahibine" adlı şarkı milletçe favorimiz olmuştur.

Her güzel ses her şarkıya yakışmaz, her şarkı her güzel seste aynı durmaz. İrem, belkide bu başarısını doğru şarkıları sesine yakışır şekilde icra etmesiyle bulmuştur desek yeridir. Tabiki son derece kompleksiz ve içten kişiliği de sevilmesinin önemli nedenlerinden.

Daha önce kendi kurduğu gruplarla, İstanbul’da pek çok mekanda sahne alan ve birçok reklam jingle’ına sesiyle hayat veren İrem Derici, bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve MSÜ Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü mezunu.

Şimdi gelin İrem Derici'nin O Ses Türkiye performansını ve en meşhur 5 şarkısını tekrar hatırlayalım...

O Ses Türkiye

Aşk Eşittir Biz

Nabza Göre Şerbet

Değmezsin Ağlamaya

Zorun Ne Sevgilim

Kalbimin Tek Sahibine


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık