OFPOF

Melih Yüzer ile Davulcu Günlüğü

-
109
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Melih Yüzer ile Davulcu Günlüğü
151 izlenme
Ofpofer
-

Objektif grubunun bateristi Melih Yüzer'in günlük yaşantısını kayıt altına alan bu video serisinde, davulculuğun sahne arkasını izleyeceğiz.

Kasımdan beri yapmaya çalıştığımız bir projedir aslında "Davulcu Günlüğü" insanlar video Bloglara karşı pek sıcak değiller Türkiye'de ancak yakışıklı ve ya güzel bir kişi iseniz izleniyorsunu. Ve konun hiç bir önemi olmuyor. Umarım beğenirsiniz.

Bir müzisyenin, davulcunun bir gününü anlatan Melih Yüzer'in video blogu karşınızda. Ben kendim eğlenceli ve doğal buldum ilgi duyanlara da yeni bölüm çektikçe buraya ekleyeceğim. Kendisi gayet muazzam bir davulcu olmak ile beraber, samimi ve içten karakteri ile benim saygımı kazandı.


Yoğunluk azaldı, sahneler başlıyor e havalar da güzelleşiyor yavaş yavaş... Davulcu Günlüğü; Objektif grubunun bateristi Melih Yüzer'in günlük yaşantısını kayıt altına alan bu video serisinde, davulculuğun sahne arkasını izleyeceğiz. Bir çoğunuz bu video serisinde kendinizden bir parça bulacaksınız. İyi seyirler...

Melih Yüzer Kimdir ? : 
5 Haziran 1986 yılında İstanbul'da doğdu. Ailesi de müzisyen olan Melih Yüzer, doğduğundan beri müziğin içindeydi. 7, 8 yaşlarında müzik yapmaya basladı ve ailesiyle beraber sahneye çıktı. 1999 yılında istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı vurmalı çalgılar bölümüne giren Melih'in konservatuvarla beraber müzik yaşantısı da değişti. Artık profesyonel olarak müzik yapmaya başlamıştı. Birçok grup ve kişi ile çalışan Melih, daha kariyerinin başlarında olmasına rağmen Robin Gibb, Nikolo Kotzev, Errol Reid, Nilüfer, Hasan Cihat Örter, Yansımalar, Hüsnü Şenlendirici, Süren Asaduryan, Cna Gox gibi isimlerle çalıştı. 2001 yılında hocası Engin Gürkey'in de içinde olduğu Engin Gürkey percussion ensemble’da 6 yıl perküsyon çaldı. Latin, afro ve etnik vurmalı çalgılar üzerinde uzmanlaşırken, konservatuvarda aldığı klasik vurmalı çalgılar eğitimi de diğer bir yandan alanında ilerleme kat etmesini sağladı. 2004 yılında Engin Gürkey percussion ensemble ile diskografisinin ilk albümüne imza atmış oldu. Şu anda da aktif olarak Objektif grubu ile beraber çalışmaktadır.

1. Davulcu Günlüğü 1. Bölüm

Böyle başladık.

2. Davulcu Günlüğü 2. Bölüm

3. Davulcu Günlüğü 3. Bölüm

4. Davulcu Günlüğü 4. Bölüm

5. Davulcu Günlüğü 5. Bölüm

6. Davulcu Günlüğü 6. Bölüm

7. Davulcu Günlüğü 7. Bölüm

8. Davulcu Günlüğü 8. Bölüm

Bu bölümden sonra hastalıklar ve aşırı yoğunluklar nedeni ile 1 ay kadar ara verildi.

9. Davulcu Günlüğü 9. Bölüm

Kaldığımız yerden hastalıklara rağmen devam ettik

10. Davulcu Günlüğü 10. Bölüm

11. Davulcu Günlüğü 11. Bölüm

12. Davulcu Günlüğü 12. Bölüm

13. Davulcu Günlüğü 13. Bölüm

Ve işte buradayız Umarım beğenmişsinizdir. E beğendiyseniz takip ediverin


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık