OFPOF

İnsanı Dumura Uğratan 7 İlginç Şarkı Sözü

-
762
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İnsanı Dumura Uğratan 7 İlginç Şarkı Sözü
3.321 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sözleri ile duygularımıza tercüman olan şarkıların yanında zaman zaman dinleyenleri dumura uğratan, şarkılar da yok değil...

1. Serdar Ortaç - Poşet

Dumur eden şarkıların efendisi Serdar Ortaç'ın dillere pelesenk olmuş; aşk bu kızıl ötesi, yaralı müzesi, hareket edemem sözleriyle bizi garip düşüncelere gark eden efsane şarkısı "Poşet" haklı olarak ilk sırada.

2. Volkan - Ananı niyolay ye ye

Üzerinden uzun yıllar geçse de anlamı ve amacı henüz bulunamamış bir Volkan şarkısı. "Ananı niyolay ye ye"

3. Tuğba Özerk - Lo Lo Lo

Lo Lo Lo nedir? Kime yapılır? Nasıl Yapılır? Neden Yapılır? Bu sorular beynimizi kemirirken Tuğba Özerk'den dinliyoruz "Lo Lo Lo"

4. Mustafa Topaloğlu - Abu çi çi çi

Mustafa Topaloğlu'nun uzay yolculuklarından öğrendiği sözler ile Karadeniz müziğini bir araya getirdiği eşsiz eserin nakarattaki sözleri ile dumur katsayımız zirve yapıyor. "Abu çi çi çi"

5. Atilla Taş - Bir Japona Aşık Oldum

Yabancı dil konusunda çığır açan bir şarkı daha. Japonca'nın fonetik özelliklerinden beslenip yeni bir yapay dil oluşturmaya çalışan Atilla Taş, esperantoya selam çakıyor. "Bir Japona Aşık Oldum" 

6. Hande Yener - 24 Saat

Ufkumuzu açan, ders niteliğinde bir başyapıt. 24 saat öncenin dün olduğunu öğrendiğimizde itiraf edelim hepimiz dumur olduk, teşekkürler Hande Yener. "24 Saat"

7. Sevil Öztatlı - Adına da derler Seks

Anadolu ezgileri ile bezenmiş, türkü tadında eşsiz bir müzik ziyafeti. Sekse farklı bir bakış açısı, sade bir üslup  "Adına da derler Seks"

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık