OFPOF

Halil Sezai’ye Rakip Olabilecek 6 Sanatçı

-
532
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Halil Sezai’ye Rakip Olabilecek 6 Sanatçı
5.701 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İsyan kelimesiyle özdeşleşerek meşhur olan Halil Sezai her geçen gün dertlerimize şarkılarıyla derman olmaya devam ediyor.

1. Müslüm Gürses

Müslüm Gürses
Duygularımızı yıllarca o kadar güzel tercüme etmiş ki hepimiz ona Müslüm baba dedik. Bir babanın çocuğuna verebileceği nasihatları şarkılarında bulduk. Tecrübe dolu, yaşanmışlık dolu şarkılarıyla bildik Müslüm babayı.

2. Neşet Ertaş

Neşet Ertaş
Kendisi şarkı okumasa bağlamaya okutur. Vurduğu her telde biraz daha içine kapatır insanı. Bir nesile bağlamayı sevdiren efsane isimlerdendir. Sabaha kadar çalsa, sabaha kadar dinlemek ister insan.

3. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay
türk müziğinin bir diğer babası. Bir nesil Orhan babanın kasetlerini kurşun kalemle geri sararken büyüdü. Hatasını anlayan her insan Orhan babayı en az bir defa anmıştır, hatasız kul olmaz...

4. Cengiz Kurtoğlu

Cengiz Kurtoğlu
Arabada teybinde dinlenildiğinde acıyı ikiye katlar. Ses sistemini zorlayan bir şarkı çalıyorsa bilin ki Cengiz Kurtoğlu'na aittir. Bundan nasibini almayan cadde, sokak yok denecek kadar azdır.

5. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur
Bir insanı şarkı söyleyerek ağlatmanız mümkün mü? Eğer Ferdi Tayfur'sanız evet, mümkün. En mutlu anınızda bile dinleseniz içiniz burulur, zaman mekan ayırt etmeden insanı tribe sokar.

6. Onur Akın

Onur Akın
Türkçe arabesk müziğin Vedat Milor'udur. Şiir seven bir insansanız Onur Akın'ın şarkılarında kendinizi bulmanız oldukça sıradandır. Bir kere dinlemeye başladığınızda en az bir şarkısını ezberlemeden bırakamazsınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.