OFPOF

Gitar Çalan Kişilerin İlk Öğrendiği ve Bıkmadan Çaldığı 7 Şarkı

-
960
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gitar Çalan Kişilerin İlk Öğrendiği ve Bıkmadan Çaldığı 7 Şarkı
842 izlenme
-

Ülkemizde gitar çalan kişilerin hepsinin bildiği ve gitarı ellerine ilk aldıkları anda çalmaya çalıştıkları şarkılar vardır.

Zamanında gitar çalmaya heveslenmiş olanlar veya çevresinde gitar çalan biri olanlar çok iyi bilirler bu şarkıları. Bu şarkılar tüm gitar çalmayı öğrenmek isteyenlerin nota defterinde bulunan ve ilk öğrendiği şarkılardandır. Dolayısıyla da o kişilerin arkadaşlarının defalarca dinlediği şarkılar arasındadır. Çünkü arkadaş ortamlarının vazgeçilmez aktivitesidir gitar çalıp şarkı söylemek. Bu şarkıların üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin, şarkılar kaç defa dinlenilirse dinlenilsin her defasında  aynı tadı vermeyi başarmaktadırlar. Zamanında gitar çalmaya yeni başlayan arkadaşlarınızdan her gün dinlediğiniz o güzelim şarkıları uzun zamandır dinlemediğinizi farkettiniz mi? O zaman bu şarkıları hatırlamanın vakti gelmiştir.

(Not: Gitar çalarken bu şarkıları söyleyen bir arkadaşınız yoksa, siz başkaları için bu şarkıları gitarla çalan kişisinizdir.)

1. Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

En vazgeçilmez şarkılardan biridir Haluk Levent'in "Yollarda Bulurum Seni" şarkısı. Bir dönemin asi anadolu rockçılarının idol olarak gördüğü Haluk Levent'in bu şarkısı özellikle arkadaş ortamında hep bir ağızdan söylendiğinde oldukça keyif vermekteydi.
Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.