OFPOF

Etkinlik İnceleme: Hip Hop Jam 2015

-
90
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Etkinlik İnceleme: Hip Hop Jam 2015
188 izlenme
Ofpofer
-

Türkiye'nin en büyük hip hop festivali 5 Aralık'ta Volkswagen Arena'da

Volkswagen Arena'da düzenlenecek olan ülke tarihinin en büyük Hip Hop organizasyonuyla geliyor! Hiphoplife.com.tr ve Pozitif Live ortaklığıyla düzenlenen "Hip Hop Jam İstanbul 2015"te Rap müzik piyasasının en önemli isimlerinden oluşan dev sahnenin yanı sıra break dans, graffiti ve DJ performanslarıyla Hip Hop kültürüne gönül verenlere unutulmaz bir gün yaşatmayı planlıyor.

türk Rap müziğinin en önemli isimlerinin sahne alacağı festivalde canlı orkestrası ile birlikte Ceza, Mode XL, Ege Çubukçu, Sansar Salvo, Pit10, Ayben, Yener, Cash Flow, Alaturka Mavzer, Allame, Kamufle, Anıl Piyancı, Emrah Karakuyu, Joker, No.1, Ais Ezhel, 90BPM, Xir, Ozbi, Soulkast (FR), Önder Şahin, Karaçalı, Sahtiyan, Sayedar, Sancak, Ados, Fate Fat, Rapozof, Tankurt, Hidra, Lider ve DJ Hırs'ın yanı sıra Hiphoplife'ın 10. yılına özel olarak hazırladığı koreografiyle TrySoldier yer alacak.

Saat 13.00'da kapıların açılmasıyla start alacak olan festival gün boyu devam edecek. "Hip Hop Jam İstanbul 2015"in biletleri Biletix üzerinden satışa sunulmuş durumda. Zaman içerisinde detaylar sizlerle olmaya devam edecek.

tarih: 5 Aralık 2015 Cumartesi
Mekan: Volkswagen Arena
Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Caddesi No:4A 34396 Sarıyer / İstanbul Ulaşım
Saat: 13:00
Giriş: Avantajlı Dönem: 25TL Biletix


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık