OFPOF

En Güzel Seslere Sahip Olan Ünlü Müzisyenler

-
513
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Güzel Seslere Sahip Olan Ünlü Müzisyenler
899 izlenme
-

En güzel sese sahip olan ünlü müzisyenlerin kim olduklarını hiç merak ettiniz mi? Şimdi size o müzisyenleri sunuyoruz.

Dünyaya bir daha böyle seslerin gelmeyeceğine eminiz. Doğal sesleri ile hiç oynama olmadan mükemmel şarkılar söyleyebilirler. Tüm müzik türlerini içine alarak en iyi ve en kuvvetli seslere sahip olan ünlüleri şimdi sizlere söylüyoruz.

Adele

Adele

Adele Laurie Blue Adkins, İngiliz şarkıcı-söz yazarı ve müzisyen. Adele olarak bilinir. 2006'da bir arkadaşının Adele'e ait bir demoyu Myspace'e göndermesinden sonra XL Recordings, şarkıcıya bir kayıt sözleşmesi teklif etti.

Sia

Sia

Sia Kate Isobelle Furler, sahne adıyla kısaca Sia, Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı. müzik kariyerine 17 yaşındayken katıldığı caz-funk grubu Crisp ile adım attı.

Jessie J

Jessie J

Jessica Ellen Cornish, İngiliz pop müzik sanatçısı. İlk albüm anlaşmasını Island Records ile yapmış ve ardından ilk albümü Who You Are'ı piyasaya sürmüştür. Miley Cyrus ve Chris Brown'a yazdığı şarkı sözlerinden sonra ünlü olmuştur.

Davey Havok

Davey Havok

Sahne ismi Davey Havok, gerçek ismi David Paden Marchand (20 Kasım 1975), Amerikan rock grubu AFI, elektronik müzik grubu Blaqk Audio ve sert grup XTRMST'in baş vokalistidir.

Amy Lee

Amy Lee

Amy Lynn Hartzler, ABD'li vokalist ve besteci. Grammy ödüllü rock grubu Evanescence'ın kurucusu ve vokalistidir. Şarkıcılığının ve şarkı yazarlığının yanı sıra; klasik müzik eğitimli bir piyanisttir.

Matty Mullins

Matty Mullins

Matty Mullins (3 Temmuz 1988 doğumlu) Amerikalı bir rock müzisyeni. Dallas merkezli metalcore grubu Memphis May Fire'in öncü vokalistidir.

Danny Worsnop

Danny Worsnop

Danny Robert Worsnop (4 Eylül 1990), en iyi rock grubunun öncü vokalisti olarak tanınan bir İngiliz müzisyendir. Asking Alexandria ve We Are Harlot. I See Stars, One Last Breath, Breathe Carolina ve Memphis May Fire gibi birçok sanatçı ile birlikte çalıştı ve birkaç şarkıya konuk vokal sunmaktaydı.

Andy Biersack

Andy Biersack

Andrew Dennis "Andy" Biersack [26 Aralık 1990-Cincinnati, Ohio, ABD] şarkıcı ve piyanisttir. Amerikalı rock grubu Black Veil Brides'ı 2006'da Delhi, Ohio'da kuran 3 kişiden biri ve vokalistidir.

Adam Levine

Adam Levine

Adam Noah Levine, ABD'li şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve gitarist. Pop rock grubu Maroon 5'ın ana vokalistidir. Amerikan yetenek yarışması The Voice'un jüri üyelerinden biridir.

Rihanna

Rihanna

Robyn Rihanna Fenty, Barbadoslu şarkıcı ve şarkı yazarı. Ayrıca kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, moda tasarımcısı ve aktristir. Saint Michael, Barbados doğumludur.

Ronnie Radke

Ronnie Radke

Ronald Joseph Radke, 15 Aralık 1983 doğumlu Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, şovmen ve rekor üreticisi Las Vegas, Nevada'dır. Hardcore sonrası grup Falling in Reverse'ın kurucu üyesi ve şimdiki kurşun vokalistidir ve hard rock grubunun eski vokalist ve kurucu üyesi olan Escape the Fate'tir.

Deuce

Deuce

Sahne adını Deuce (daha önce "Tha Producer" olarak bilinir) tarafından daha iyi bilinen Aron Erlichman, 2 Mart 1983 doğumlu bir Amerikan müzik yapımcısı, şarkıcı, söz yazarı ve rapçi.

Chris Cerulli Motionless

Chris Cerulli Motionless

Christopher Thomas Cerulli 17 Ekim 1986'da doğdu. Kerrang! En İyi video Ödülünü aldı. Motionless İn White grubunun solisti ve kurucusudur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.