OFPOF

Dünyanın En İyi 10 Müzik Festivali

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dünyanın En İyi 10 Müzik Festivali
398 izlenme
Ofpofer
-

Hemen hemen her ülkede müzik festivalleri vardır. Dünyadaki en iyi müzik festivalleri ise yıllar önce başlayıp günümüze kadar mükemmelliğe yaklaşmış.

müzik festivali kuşkusuz modern bir müzik kurumudur. Aynı şekilde 60'lı yılların en modern gitar müziği olarak ayakları üzerinde duran festivaller, son on yılda popülerlik kazandı ve dünyanın her yerinde aynı düşünceye sahip müzikseverlerin bir araya geldiği bir eğlence haline geldi. Çoğu önceden göçebe olarak başlıyor olsa da, birçoğu şimdi çok daha kesin ve kurumsal destekli işleri sergiliyor. Satılan biletlerin sayısına ve gelen ziyaretçi oranına göre hazırladığımız liste de çoğu festivalin adını bile duymadınız. İşte dünyanın en iyi 10 müzik festivali.

10. Roskilde Festivali - Danimarka

Roskilde Festivali - Danimarka

Diğer festivaller gibi, 1971'de yerel hippiler için gezi olarak başlayarak - Danimarka'nın Roskilde kentinin güneyindeki bir yerde yıllık olarak gerçekleşen bu festival, Avrupa'nın en büyük festivallerinden biridir. Şimdi akım şeklinde bir olay olan Roskilde, dokuz aşamadan oluşan bir yapıya sahiptir. Çeşitli müzikal zevklere sahip olan festival, her geçen gün olduğu gibi popülerliğini sürdürüyor ve biletlerinin her geçen yıl çok yüksek oranda talep görmesini sağlıyor.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.