OFPOF

Bu Sene Mtv Video Müzik Ödüllerinde "Michael Jackson Video Öncü Ödülü"nün Sahibi Rihanna

-
770
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu Sene Mtv Video Müzik Ödüllerinde "Michael Jackson Video Öncü Ödülü"nün Sahibi Rihanna
4.015 izlenme
Ofpofer
-

Ağustos ayının sonunda gerçekleşecek olan MTV VMA 2016'da "MJ Video Öncü Ödülü"nü bu sene kazanan isim Rihanna olacak.

1984 yılından beri her yıl amerika'da yayın yapan müzik ve gençlik kanalı MTV (MusicTeleVision) tarafından düzenlenen video Müzik Ödülleri bu yıl 28 Ağustos'ta Los Angeles'ta gerçekleşecek. Her yıl müzik videoları en güzel ve yaratıcı olan şarkıcılara/müzisyenlere verilen "Michael Jackson Video Öncü Ödülü" bu yıl Rihanna'ya verilecek. Bu ödülü geçtiğimiz yıl Kanye West, 2014 yılında Beyoncé, 2013 yılında Justin Timberlake ve 2011 yılında pop müziğin prensesi olarak adlandırılan Britney Spears kazanmıştı. Her videosu olay olan, günlerce medyada konuşulan Rihanna bu sene bu ödülü almaya hak kazandı. Tebrik ediyoruz.

1. Rihanna - MTV VMA 2008

Rihanna - MTV VMA 2008

1984 yılından beri her yıl amerika'da yayın yapan müzik ve gençlik kanalı MTV (MusicTeleVision) tarafından düzenlenen video Müzik Ödülleri bu yıl 28 Ağustos'ta Los Angeles'ta gerçekleşecek. Her yıl müzik videoları en güzel ve yaratıcı olan şarkıcılara/müzisyenlere verilen "Michael Jackson Video Öncü Ödülü" bu yıl Rihanna'ya verilecek. Rihanna'nın 2008 MTV VMA görünümü.

2. Katy Perry, Rihanna, Kesha, Nicki Minaj - MTV VMA 2010

Katy Perry, Rihanna, Kesha, Nicki Minaj - MTV VMA 2010

1984 yılından beri her yıl amerika'da yayın yapan müzik ve gençlik kanalı MTV (MusicTeleVision) tarafından düzenlenen video Müzik Ödülleri bu yıl 28 Ağustos'ta Los Angeles'ta gerçekleşecek. Her yıl müzik videoları en güzel ve yaratıcı olan şarkıcılara/müzisyenlere verilen "Michael Jackson Video Öncü Ödülü" bu yıl Rihanna'ya verilecek. Rihanna'nın 2010 MTV VMA görünümü.

3. Rihanna - MTV VMA 2012

Rihanna - MTV VMA 2012

1984 yılından beri her yıl amerika'da yayın yapan müzik ve gençlik kanalı MTV (MusicTeleVision) tarafından düzenlenen video Müzik Ödülleri bu yıl 28 Ağustos'ta Los Angeles'ta gerçekleşecek. Her yıl müzik videoları en güzel ve yaratıcı olan şarkıcılara/müzisyenlere verilen "Michael Jackson Video Öncü Ödülü" bu yıl Rihanna'ya verilecek. Rihanna'nın 2012 MTV VMA görünümü.

4. Rihanna, Harry Styles - MTV VMA 2013

Rihanna, Harry Styles - MTV VMA 2013

1984 yılından beri her yıl amerika'da yayın yapan müzik ve gençlik kanalı MTV (MusicTeleVision) tarafından düzenlenen video Müzik Ödülleri bu yıl 28 Ağustos'ta Los Angeles'ta gerçekleşecek. Her yıl müzik videoları en güzel ve yaratıcı olan şarkıcılara/müzisyenlere verilen "Michael Jackson Video Öncü Ödülü" bu yıl Rihanna'ya verilecek. Rihanna'nın 2013 MTV VMA görünümü.

5. Rihanna

Rihanna

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.