OFPOF

Alternatif Müziğin Bilinmeyenleri

-
317
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alternatif Müziğin Bilinmeyenleri
340 izlenme
Ofpofer
-

Ülkemizde standartlarından ödün vermeyen ve sürekli aynı ritim ile hayatımıza girip çıkan basit pop müziğe inat yaşasın alternatif müzik.

Aynı sözler, aynı tema, danseden 3-5 kız, cıstak cıstak, sıfır sanat ve bol para. İşte ülkemizin pop müziğine karşı sizlere alternatif müziğin güzelliklerinden bahsedeceğim. Yalnız alternatif müzik diyince aklınıza sanat gelmesin. Bakkala diye çıkıp sana gelesim var demiş İkiye On Kala adlı müzik grubu. Ne kadar da samimi. 

1. Büyük Ev Ablukada

  Evet doğru! Dinlediğiniz kişi Bartu Küçükçağlayan. Kendisi Büyük Ev Ablukada grubunda Canavar Banavar ismi ile şarkı söylemektedir. Onunla birlikte grup Afordisman Salihins (Cem), Bentek Sizhepiniz (Gerçek adını bir türlü bulamadığım aslında mimar olan gitarist bey), Omçelik (Onur Üysal), Gevende Okan (Okan Yalabık), Galvaniz Gelbiraz (Grubun tek kadın üyesi olan Gülin Kılıçay), Gelicem Nerdesin (Alican Tezer) gibi isimlerden oluşmaktadır. Kendi kurdukları Olmadı Kaçarız plak şirketi ile albümleri hem cd hem de plak formatında çıkmıştır.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.