OFPOF

90'lı Yıllara Yaptığımız Müzik Seyahatimizin 2'inci Bölümü

-
607
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
90'lı Yıllara Yaptığımız Müzik Seyahatimizin 2'inci Bölümü
532 izlenme
Ofpofer
-

Daha önce başladığımız müzik ve nostalji yolculuğumuzun 2'inci bölümü. Bunlara yakında nostalji derler hepten yaşlanmış oluruz artık

Eskiden pop müzik ayrı bişeydi. Her sanatçının bi hayran kitlesi vardı ve şimdiki gibi değildi. hafta sonu dergileri posterlerini verirdi. Konserlerde izdihamlar olurdu. O günlere kısa yolculukla çocukluğumuza gidiyoruz.

1. Hakan PEKER abimiz ve unutulmaz "EFSANE"

Plastik şişe kıvamında olan ve müdahale edilmeden doğa da 1000 bozulmadan kalabilen Hakan abimiz, bugün yelevizyonda Canan KARATAY'a artistlik yapıyordu. Yarın öbür gün ortaya çıkar, bu adam en az 500 yaşındadır, muhtemelen de vampirdir. Başka türlü bunca sene yaşlanmadan durabilmesinin bir açıklaması olamaz. Bir de abisi var ki bu tezimi ispatlar nitelikte.

2. Zafer PEKER'siz Sabah Olmuyor

Hakan peker yaşını göstermiyo diye konuşurken bu adam çıktı ve eşeğin gözüne çomak sokar gibi ben O'nun abisiyim dedi. Kardeşine alışamayan bünyemiz abisinin de etkisiyle conta yaktı.

Gözlerimizin etrafında ki çizgileri sorgularken hazırlamaya çalıştığım bu içerik, çizgileri açıklar nitelikteydi. Herhalde yavaş yavaş sinüsoidal eğride aşağı yönlü bir hareket yapmaya başladık ve bunu kabul etmek biraz zor oluyor. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.