OFPOF

2017'nin İlk Yarısında: Senenin En Çekici Müzik Klipleri

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2017'nin İlk Yarısında: Senenin En Çekici Müzik Klipleri
0 izlenme
Ofpofer
-

Birbirinden ilginç klip çalışmalarıyla karşılaştığımız 2017'nin ilk yarısındaki en çekici klipler.

2017 yaşanılan ilginç gündemler, yeni trend ve akımlar ile dolu bir sene olmaya devam ediyor. müzik dünyasıda aynı hareketliliği ve değişimi gösteriyor. Her geçen gün birbirinden ilginç ve çekici video klip çalışmaları ile çıtayı daha üste taşıyan ünlüler ile karşılaşıyoruz. 

Bu yılın trendide şüphesiz çekiciliğin ön planda olduğu şarkılar. Hal böyle olunca da kliplerde bir o kadar çekici oluyor. Peki ama 2017'nin ilk yarısında çekici müzik klipleri silsilesinde neler yaşandı?

1. Lady Gaga - John Wayne

Lady Gaga her zamanki gibi çılgın haliyle, çekici kıyafet ve danslarıyla karşımızda yerini aldı.

2. Little Mix - Touch

Little Mix'in tatlı kadınları karşımıza çekici ve vahşi dansları ile çıktı.

3. "I Don't," Mariah Carey ft. YG

Yılların eskitemediği çekiciliği ile tanıdığımız Mariah Carey arabada verdiği bol dekolteli jartiyer ve gelinlikli pozları ile bizi karşıladı.

4. "Chantaje (Versión Salsa)," Shakira ft. Maluma

Şüphesiz en çekici sanatçılardan birisi olarak görülen Shakira bu senede eşsiz dansıyla bizi yanıltmadı ve bekleneni verdi.

5. "Love Is Mystical," Cold War Kids

İsmini her geçen gün daha sık duyacağımızı düşündüğümüz Cold War Kids klibinde yer verdiği mükemmel dans koreografisi ile beğenileri ve dikkatleri üzerine çekti.

6. "Thief," Ansel Elgort

'Aynı Yıldızın Altında' ve 'Uyumsuz' serilerinden tanıdığımız başarılı oyuncu Ansel Elgort bu sefer müzik yeteneği ile genç kızların yüreğini hoplatmaya devam etti.

7. "Talking to Myself," Gallant

Yumuşak tınısı ve ilginç çekim açılarıyla dikkat çeken senenin en çekici kliplerinden bir diğeri ise Gallant'ın seslendirdiği ''Talking To Myself'' idi.

8. "I Got You," Bebe Rexha

güzel fiziğiyle öne çıkan Bebe Rexha ıssız topraklarda bol dekolteli dansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Henüz yaz gelmemesine rağmen bu denli çekici klipler görmek bizi heyecanlandırmıyor değil çünkü her sene olduğu gibi yazın gelen hitler ile klipler daha da şenlenecektir. İlk yarı bu kadar hareketliyse kim bilir 2017 klip piyasasında bizi neler bekliyor?


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık