OFPOF

2015 Resident Advisor Top 100 Listesinde Yer Alan 5 Dj

-
137
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2015 Resident Advisor Top 100 Listesinde Yer Alan 5 Dj
187 izlenme
Ofpofer
-

Türkiye ve Dünyada elektronik müziğe kendini adamış, 2015 Resident Advisor Top 100 Dj Listesinde yer alan Dj'leri sizler için derledik.

Türkiye ve Dünyada elektronik müziğe kendini adamış, nerede ne etkinlik olduğunu öğrenebileceğiniz müzik kütüphanesinden oluşan Resident Advisor sitesi meraklıların ilgi odağı olan bir site.Bu yılın merakla beklenen Resident Advisor TOP 100 DJ i açıklandı. Siz de dünyada düzenlenen organizasyonlarda görmek istediğiniz dj ler ve yakından takip ettiğiniz sanatçıların albüm ve plak haberleri ile hangi şehirde, hangi ülkede ,hangi mekanda yapılacak etkinlikleri bu müzik kütüphanesi sayesinde takip edebilirsiniz. Katılımcıların oylarıyla belirlenen 2015 Resident Advisor top 100 dj listesi şu şekildedir.

1. Dixon

Dixon
Çok güzel müzik yapan, özellikle remixleriyle kulak dolduran alman teknocudur.Karanlık soundları ve melodileri seviyor, çok leziz parçalar yapıyor.

2. Maceo plex

Maceo plex
Deep house yeniden yazan adam benim gözümde deep house'un vitrin müziği olmadığını yaptığı parçalarla ve remixlerle göz önüne seren setlerinde deep house dan technoya uzanan alıp sizi başka yerlere götüren adam.

3. Tale of us

Tale of us
Boiler room'da şöyle efsane bir set hazırlamış zat-ı muhteremler. Boiler room'u boiler room yapan konserlerden biridir desek hata olmaz.
 

4. Ben Ufo

Ben Ufo
İngiliz elektronik müzik dj/producer dir.

5. Jack Master

Jack Master
Deep house çalışmaları yapan dj dir.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.