OFPOF

"O Ses Türkiye" Yarışmasında En Çok Beğenilen Performanslar

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
"O Ses Türkiye" Yarışmasında En Çok Beğenilen Performanslar
1.267 izlenme
Ofpofer
-

Müzik yarışması "O Ses Türkiye" de sergilenen ve izlediğinizde "hakkaten iyi söylemişti" diyeceğiniz performansları sizler için derledik.

Dünyada genellikle "The Voice" adı ile yayınlanan ve Acun Ilıcalı' nın 2011 yılında ülkemizde uygulamak üzere formatı satın almasıyla 2011 yılında yayınlanmaya başlayan, en sevilen ses yarışmasıdır. Bu yıl 5. sezonu yayınlanan programa şu ana kadar yüzlerce hatta binlerce yarışmacı katıldı. Kimileri çok sevildi fenomen oldu. Kimileri ise beklediği başarıyı elde edemedi. Bizde bu yarışmada şu ana kadar gerçekten iyi performans gösteren ve performansları sizin için derledik.

1. İrem Derici

Yarışmadan sonra popüleritesine kuşkusuz en çok artıran isimdir. Öyleki bildiğimiz başarılı şarkıcılardan birisi olmuştur. Hatta "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısı Youtube.com da 145 milyon izlenme ile en çok izlenen Türkçe şarkıdır.

2. Oğuz Berkay Fidan

Oğuz'un performansı o kadar çok beğenilmişti. Henüz 16 yaında yarışmaya katılan Oğuz 1. sezonun şampiyonu olmuştu ve sonradan birkaç parça çalışması olmuştu ama devamını pek görmedik.

3. Ayda Mosharraf

Ayda' nın sesi o kadar çok sevilmişti ki seyirciyi de kazanabilmişti. Yarışmadan sonra başına talihsizlikler gelmiş olsa da zamanla daha iyi olduğunu ve zamanla iyileştiğini biliyoruz. Umarız en kısa zamanda çok iyi olur ve sesiyle bizi büyülemeye devam eder. Ayrıca Ayda 2. sezonun şampiyonudur.

4. Mustafa Bozkurt

Ahmet Kaya' nın şarkılarıyla gönlümüzde taht kuran Mustafa Bozkurt' u hepimiz hatırlarız. Performansı ile birok kişiyi etkilemişti. Her ne kadar şampiyon olamasa da oldukça başarılı olduğu açık.

5. Hasan Özoğuz

Mütevaziliği ile adera karıncayı bile incitemeyecek birisi. Sesi ise o kadar güçlü ki her türlü şarkıyı söyleyebilir. Hem opera, hem türkü,  hem hareketli, zaten bu yeteneği sayesinde 3. sezonun şampiyonu olmuştur.

6. Tuğçe Gendigelen

Sesiyle tüm jüriyi şaşırtan Tuğçe kendini oldukça sevdirmiştir. Her ne kadar şampiyon olmasa da başarılı bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

7. Cemal Ve Soysal Dilmaç

Cemal ve Soysal ikiz kardeşlerin hem çalıp hem söyledikleri şarkı oldukça beğenilmişti. Keşke ikiz olsaydım ve böyle şarkı söyleyebilseydim demenize sebep olacak sempatik ve başarılı iki insan.

8. Elnur Hüseynov

Bir Azeri olan Elnur güçlü sesiyle herkesi şaşırtmış ve 4. sezonun şampiyonu olmuştur. Hatta sonrasında ülkesini temsil etmek üzere Eurovision'a katılmıştır. 

9. Fatma İşçan

İzleyenlerin hatırlayacağı bir yarışmacı aslında Fatma. Sesiyle oldukça etkilemişti. Şampiyon olamamıştı ama oldukça başarılı olduğunu söylememiz mümkün.

10. Zeo Jaweed

Kendi yazdığı rap şarkılarıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Şampiyon olamamıştı ama, gerçekten çok başarılı bir rapçi olduğunu kesinlikle söyleyebililiriz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık