OFPOF

Yaz 2016 Tumblr Moda Trendleri

-
348
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaz 2016 Tumblr Moda Trendleri
182 izlenme
Ofpofer
-

İlkbahar ve yazın en moda trendleri Tumblr tarafından belirlendi.

Bazılarımız sadece rahatına düşkündür ve neyin içerisinde kendisini rahat hissederse onu giyip çıkar, bazılarımızsa rahatsız olur ama sadece görüntüsünü beğendiği için her yeri ağrıya ağrıya onu giymeye devam eder. Yani örnek vermek gerekirse bir ayakkabı gibi. Şimdi 2016 Tumblr moda Trendlerine bir bakalım, 2016 ilkbahar/yaz renk trendleri baharın içimizi açan tonlarını; yaz mevsiminin sıcaklığını kıyafetlerimize taşıyacak. Pantone 2016'nın resmi rengi olarak bu yıl ilk defa iki renk açıklamıştır. Bir tanesi soluk pembe diğeri ise bebek mavisi... Pastel renklerin zirveye çörekleneceğinin alameti olan bu açıklama, 2016 ilkbahar/yaz modasının bu naif renklerden etkileneceğinin altını çiziyordu. Podyumda dikkat çeken renklere bakıldığında pembe, mavi, yeşil ve sarı renklerin pastel tonlarının ziyadesiyle kullanıldığı görülüyor.

1. Soluk Pembe / Rose Quartz

Soluk Pembe / Rose Quartz

Pozitif enerjisini bebek mavisi ile verecek olan bu renk 2016'nın yaz moda trendi için çok populer bir şekilde bebek mavisiyle iyi bir uyum içerisine girecek,

2. Bebek mavisi / Serenity

Bebek mavisi / Serenity

Huzur, sakinlik ve dinginlik verecek olan bebek mavisi gökyüzünün bize vermiş olduğu sakinliği bu yaz içimize yansıtacak,

3. Leylak grisi / Lilac Grey

Leylak grisi / Lilac Grey

2015 yılında gri renk, ev dekorasyonuna damasını vuran bir renk oldu. Açıktan-koyuya kadar grinin her tonu, evin her mekânına rahatlıkla uygulanabilmektedir. 2016 yılının moda renkleri olarak seçilen soluk pembe ve bebek mavisi de en iyi uyum sağlayan üçüncü renk gri olacaktır. Kıyafetlere ve renklere uyumu kolay olan bu renk soluk pembe ve bebek mavisiyle çok iyi anlaşıyor.

4. Turuncu / Fiesta

Turuncu / Fiesta

Doğal bir dekorasyon yaratmak isteyenler grinin nötr havasını, dingin ve huzurlu renkler olan pembe kuvars ve dingin mavi ile birleştirebilirler. İpucu: Eğer bu üç renk size çok pastel ve renksiz geliyorsa, üçüncü renk olarak; nostaljik pembe, orkide rengi, şeftali tonları ve hardal sarısı ekleyebilirsiniz.

5. Sütlü Kahve / Iced Coffee

Sütlü Kahve / Iced Coffee

Beyaz tenliler ve kumrallar için sanki bu renk özel tasarım. Evet hanımlar bu renk yaz için çok tutulmasada akşam üstleri sahilde oturmak veya bir tur atmak istediğiniz zaman bol salaş ve rahat bir elbise ile çıkabilirsiniz.

6. Parlak yeşil / Green Flash

Parlak yeşil / Green Flash

7. Buz mavisi / Limpet Shell

Buz mavisi / Limpet Shell

8. Gümüş / Silver

Gümüş / Silver

9. Beyaz / White

Beyaz / White

10. Yosun Yeşili / Mossy Green

Yosun Yeşili / Mossy Green

11. Cezayir Menekşesi / Periwinkle

Cezayir Menekşesi / Periwinkle

12. İndigo mavi / Indigo

İndigo mavi / Indigo

13. Soluk pudra / Pale Brush

Soluk pudra / Pale Brush

14. Cennet Elması / Persimmon

Cennet Elması / Persimmon

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.