OFPOF

Sakal Uzatanların Uygulaması Gereken 7 Altın Kural

-
2.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sakal Uzatanların Uygulaması Gereken 7 Altın Kural
986 izlenme
Ofpofer
-

Tarihi dizi ve filmlerin çıkmasıyla son yıllarda sakal moda oldu. Sakalınızı nasıl daha hızlı büyütebilirim diyorsanız, buraya bakın.

Sakal büyütmek, özellikle büyüme oranı, bireysel testosteron seviyenize ve genetiğe bağlı olacağından, azim ve sabır alır. Doğanın sakalınızın ne kadar hızlı ve kalın kalacağı konusunda büyük rol oynamakla birlikte, büyüyen süreçte yardımcı olmak için gününüze dahil edebileceğiniz bazı basit adımlar vardır.

Sakalınız istediğiniz kadar hızlı büyümüyorsa, cesareti kırmayın, sakalınızı daha hızlı büyütme ve sürece bağlı kalma konusundaki bu basit adımları izleyebilirsiniz.

1. İyi bir beslenme diyeti

İyi bir beslenme diyeti

Saç proteinden yapılır; bu nedenle, protein açısından zengin bir diyetle beslenmeniz, vücudunuz yüz tüyünüzün büyümesine yardımcı olacak ve yeterli besleyici maddeleri vermenize yardımcı olur. Ayrıca, sağlıklı, besleyici ve vitamin açısından zengin bir diyet kullanmanızı tavsiye ederiz. Bol su için; günde önerilen sekiz bardak su, kalın, tam ve sağlıklı bir sakal yetiştirmenizde size yardımcı olacaktır.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.