OFPOF

Kafama Silah Dayasalar Yapmam Diyeceğiniz 7 Saç Modeli

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kafama Silah Dayasalar Yapmam Diyeceğiniz 7 Saç Modeli
1.732 izlenme
Ofpofer
-

İnsanların saç, makyaj ve kıyafetleri karakterleri konusunda bizlere bilgi veriyormuş. Buyurun beraber yorumlayalım.

1. Vırak Beni Nejla

Vırak Beni Nejla

Mesela kafanızda saç yerine bir kurbağa taşıyorsanız, sevgilinize trip atarken ''Vırak beni'' diyerek olay mahalini zıplaya zıplaya terketmeniz mümkün.

2. Kafamı bozma

Kafamı bozma

Bu saç, fotoğraftaki arkadaşın bakışıyla da bütünleştiğinde tam bir ''Kafamı bozma Recai'' atarlanması. Ancak hemen korkmanıza gerek yok, bu kafada bozulacak herhangi bir ayar kaldığını zannetmiyoruz. Bu saç modeline sahip olan bir insana, gönül rahatlığıyla atar yapabilirsiniz. 

3. Aradığımız Pelinsu'yu bulduk

Aradığımız Pelinsu'yu bulduk

Ona Pelinsu ya da Merve diyebilirsiniz. Merve ortaöğretim yaşlarınızdayken evine ders çalışmaya gittiğiniz hanım kızdır. Pelinsu'yla daha çok yükseköğretimde tanışırsınız. Mesken tuttuğu yerler genelde gece mekanlarıdır. Saçına tokadan başka bir şey takmayan bir tiptir. Muhtemelen sizi de çok fazla takmayacaktır. Şimdiden başarılar.

4. İstanbul, İstanbul olalı

İstanbul, İstanbul olalı

Bu saç modeliyle uzaktan yakından bir ilginiz varsa, siz kesinlikle İstanbul'lu değilsiniz. İstanbul'u övmemizi bekliyorsunuz biliyorum ancak sizi bu konuda hayal kırıklığına uğratmayı düşünüyoruz. İstanbul'un trafiğinin en yoğun olduğu yerdir Köprüleri. Tahminime göre ya İstanbul'a tatil amaçlı gelip, sadece güzelliklerini görüyorsunuz ya da amacınız sadece ''İstanbul'u dinliyormuşum gibi çek pampa'' görüntüsü vermek. Bence bu durumu Orhan Veli bile kabul etmez yapmayın.

5. Yaz kafası

Yaz kafası

Yazları spor takılırsınız kışında üzerine 10 kat giysi giydiği halde üşüyen renksiz, sıkıcı ve tam olarak ''Ay yeminle bayılacağım'' dedirtecek cinsten bir arkadaşımızsınız. Aslında olmasanız da olur, hatta daha iyi olur.

6. Rol model değil, yol model

Rol model değil, yol model

Bu saç modelini görünce ''Erzurum'dan Erzincan'a yol gider'' türküsünü mırıldanmaktan kendimi alamadım. Yer yer patika ve dağlardan oluşan saçınız, dışarıdaki insanlara imtihan gibi bir şey. Bunu kendinize de onlarada yapmayın. Biraz daha oturaklı bir kimlik emin olun size yakışacaktır. En azından bir kirpiden daha iyi görüneceğiniz kesin.

7. Bu da sizin için

Bu da sizin için

Evet paylaşımımızın sonuna geldiğimizde, tabi ki göz zevkinizi normal standartlarına döndürecek bir girişimde bulunmamız gerekiyordu. Bunun için sizlere kalp gönderiyoruz. Bu saç modeli sizlere gelsin, umarım saçınızı başınızı tararken bizi hatırlarsınız.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.