OFPOF

İskandinav Odalarına Bakış

-
386
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İskandinav  Odalarına Bakış
381 izlenme
Ofpofer
-

En trend odalar iskandinav odalarına bakış

İskandinav yatak odaları nedir? Nasıl olur? Kısaca bahsedelim. İskandinav odaların en belirgin özellikleri geniş pencereler, bol aydınlatma, rahat sade mobilyalar ile şık bir görünüm sağlamaktır. Tek renk veya somon renkleri tercih edilmesine rağmen araya katılan canlı tonlar odalara muhteşem bir bakış açısı sunar. En önemli olan konu mutlaka geniş göstermeye çalışılan mobilyalar ve dekor çeşitleri tercih edilir. Özelliklerine göre bu tür yerlere gelin bir göz atalım.

İskandinav  Odalarına Bakış-a5pefhzwzf

Geniş pencereler her zaman odaları daha ferah ve rahat bir görünüme kavuşuturur. Kendinizi dışarıda gibi hissetmenizi sağlar ve her zaman manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

İskandinav  Odalarına Bakış-ul9pyxlzip

Pastel renklerin karışımını somon renklerin arasına serpiştirerek canlı ve sıcak mekanlar elde edebiliriz.

İskandinav  Odalarına Bakış-7wqg26zxoh

Renklerin uyumunu koruyabilmek ve destekleyebilmek için metaller kullanmak donukluğu ortadan kaldırır ve yepyeni bir fikirlere ortam oluşturur.  Eşyaların sadeliği odaya ışık ve aydınlık katar aksesuarlar ile bütünleşir ve kendini gösterir. İskandinav odaları insanın yaşam tarzını belirlemesi için de kullanışlı ve uygundur. Ayrıca daha az masrafla kendinizi o görünümü sağlayabilirsiniz. Açık renklerle odanızı geniş gösterip , metallerle süsleyip, havalı geçişler sağlayabilirsiniz. Kendi yaşam alanınızı oluştururken huzur verici bir ortama merhaba diyebilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık