OFPOF

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler
1.158 izlenme
Ofpofer
-

Kimisinin gözü bozuldu. Kimisi imajında yeniliğe gitmek istedi. İşte yeni gözlüklü imajlarıyla bazı ünlüler.

Çoğu ünlü imaj tazelemek için zaman zaman gözlük takmayı tercih ediyor. Popüler kültürün tanınınmış isimleri, gözlüğün zeki ve entelektüel bir görünüm verdiği düşüncesinden hareketle de bu aksesuarı hayatlarına sokabiliyorlar. Bazen sanatsal yönü güçlü bir filmde oynamak, bazen kitap yazmak gözlük kullanmak için iyi bir neden oluyor. Tabii aralarında sırf gözü bozulduğu için bu aksesuarla tanışanlar da yok değil.

Justin Timberlake

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler-r51wjh9yjn

Son dönemde gözlükleriyle medyada boy gösteren isimlerden olan Timberlake, Clark Kent’i andıran stiliyle hayranları arasında hafiften bir şaşkınlık yarattı.

Justin Bieber

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler-ftj17b12l7

Yeni imajlar, görsel yenilikler adına genç yaşta nerdeyse denemedik tarz bırakmayan Bieber, doğal olarak,medyada gözlüklerle de boy göstermekten geri kalmadı.

Jennifer Aniston

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler-fs445ktmfr

İş kadınlığı serüvenine adım attığı dönemden beri gözlük kullanan Amerikalı ünlü aktris Aniston, artık neredeyse bu haliyle hafızalara yer etmiş durumda. Sanatçının sevenleri arasında ilk başlardaki görüş ayrılığı, şimdilerde yerini uzlaşmaya bıraktı.

anne Hathaway

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler-h8vi4e1bcj

Hollywood’un güzel yıldızlarından Hathaway ise gelen bazı negatif tepkileri umursamadan sık sık vintage tarzı gözlükleriyle boy gösteriyor. Klasik Hollywood güzeli görüntüsüne alışkın takipçileri oyuncuyu eleştirirken, özellikle hemcinsleri bu imajın güzel oyuncunun kendi kişisel zevki doğrultusunda verdiği bir karar olduğu için destek oluyorlar.

Miley Cyrus

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler-zsdiskutlf

Justin Biber’ın dişi versiyonu gibi hareket eden Miley Cyrus da gözlük takıp kameralara ve fotoğrafçılara poz vermese olmazdı. Hayranları arasında ise Tweetler, yorumlar havalarda uçuştu. Son durum: Miley Cyrus cephesinde de taraflar sakin:)

Ve bonus da bizden: Keremcem

Gözlüklü Halleriye İmaj Yenilemeyi Amaçlarken Hayranlarını İkiye Bölen Ünlüler-z2845coyy4

Keremcem gözlüğü canlandırdığı roller gereği kullanan, kısaca sanat için gözlük takan bir oyuncu. Ama her gözlük taktıktan sonra hayranları arasında hararetli tartışmalar çıkmasını da önleyebilmiş değil.
 

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık