OFPOF

Durum Kurtaran Sokak Tarzı

-
446
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Durum Kurtaran Sokak Tarzı
523 izlenme
-

Sonbaharda erkeklere özel, daima durum kurtarabilecek sokak tarzı bir kombin.

Kot Pantolon

Bazen bir adamın kot pantolon olmadan yaşayamayacağını düşündüğüm oluyor. Kot pantolonu kim icat etti bilmiyorum ama bir erkekte onlardan bolca olmalı. Kot pantolonlar, gençliği, asiliği, yaşam enerjisini, rahatlığı ve şıklığı simgeliyor. Tabii ki, bugün modayla ilgili pek çok yenilik var ve kot pantolon kullanımı da onların arasında yer alıyor. Kotlar artık sadece gündelik hayatta değil, bazı önemli etkinliklerde, hatta işte bile giyilebiliyor. Belki on yıl önce kot pantolonu iskarpin ayakkabı ile giymeyi düşünemezdik bile, ancak bugün bunu yapıyoruz. Giyeceğiniz kot dar, taşlanmış ve yırtık olabilir ama dar kot olayını da çok fazla abartmamak gerek. Zira, gereğinden dar bir kot hiç de şık durmaz. Taşlanmış ve koyu renk kotlar genellikle mükemmel bir seçim olurlar. Bu arada, maden şu an kot pantolondan bahsediyoruz, bu bölümü James Dean’e teşekkür etmeden geçmek kabil değil. Belki de, o olmasaydı bazı şeyler bugün çok farklı olurdu. Zira o, “Rebel Without a Cause” (Asi Gençlik) filmi ile ortaya çıktı ve o tişört ve kot pantolonu giyerek bunları gençliğin geleneksel kıyafeti haline getirdi. Gençler arasında tişört ve kot pantolon giyme akımı, onun “Asi Gençlik” filminin ardından tüm dünyaya yayıldı.

Durum Kurtaran Sokak Tarzı-vica97x2ys

Tişört

Basic bir tişört daima durumu kurtarır. Kot pantolonla giyilebilir ki, bu da özellikle sokak tarzı için harika bir kombinasyondur, renk olarak da siyah ve beyaz daima en iyi seçimdir. Bu temel renkler şık ve asil dururlar ve her şeyle de uyum sağlarlar. Hatta resmi bir durum için bunları ceketinin altına dahi giyebilirsiniz.

Benim kişisel tercihim v-yaka tişörtlerden yana çünkü, bu tarz göğüs kısmını ön plana çıkartması nedeniyle daha seksi ve kaslı bir görünüm verir.

Siyah Deri Ceket   

Eğer ebedi bir kıyafet varsa, o da siyah deri cekettir. Siyah deri ceketin asla modası geçmez, daima durumu kurtarır, bir erkeği daima havalı ve seksi gösterir, ayrıca sokak tarzı için de harika bir seçimdir. Deri ceket üzerinize tam olarak oturmalı aksi halde, vereceği havalı görünüm tamamıyla yok olur.

Bunların yanı sıra, siyah deri ceket bir erkeğe sert ve gizemli bir görünüş verir ve sanırım bundan hoşlanmayacak hiçbir erkek de yoktur.

Ayakkabı kısmına gelince ise siyah deri bot giyilmeli ve tamamlayıcı aksesuar olarak da siyah güneş gözlükleri kullanılabilir.

Özet

Kısacası, sonbahar sokak tarzı için kot pantolon (tercihen koyu renkler), siyah ya da beyaz v-yaka tişört, siyah deri ceket ve siyah deri bot mükemmel bir kombin olacaktır. Eğer isterseniz, siyah güneş gözlükleriyle de tamamlayabilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık