OFPOF

Çok Zayıf Kadınlara 9 Kıyafet Önerisi

-
3.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çok Zayıf Kadınlara 9 Kıyafet Önerisi
0 izlenme
Ofpofer
-

Kilolu kadınlarda olduğu kadar zayıf kadınların da kıyafet problemleri oluyor. Peki çok zayıf olan kadınlar nasıl giyinmeli?

Bacakları aşırı zayıf olan tabiri caizse çalı gibi olan kadınlar nasıl giyinmeli? Ya da çarpık bacaklara sahipse nasıl giyinmeli? Sizler için bu konuya değinmek istedik. Gelin birlikte inceleyelim. 

1. Uçuş uçuş etekler

Uçuş uçuş etekler

Bacaklarınız fazla zayıf ve siz bu durumdan rahatsız oluyorsanız, kamufle etmek için bu tarz kabarık etekler kullanabilirsiniz. Üstünüze dar bir bluz dahi giyseniz göğüs ve bel arası mesafe çok olmayacağı için üstteki zayıflığınız göze batmaz, aksine çok daha zarif görünürsünüz.

2. Yırtmaçlı uzun etekler

Yırtmaçlı uzun etekler

Eğer kabarık bir etek giymek istemiyorsanız dar uzun bir etekle de bacaklarınızı kamufle edebilirsiniz. Sizi rahatsız etmeyecek şekilde de yırtmacı olursa çok daha hoş olursunuz. Üst kısımınıza ise yine üzerinize tam oturan bir bluz giyebilirsiniz. 

3. Pileli etekler

Pileli etekler

Pile de yine zayıf kadınların hileleri arasındadır. Çünkü pile daha kilolu gösterir. Kendinizi çok zayıf hissediyor ve rahatsızlık duyuyorsanız pileyi kesinlikle tercih etmelisiniz.

4. Salaş tulumlar

Salaş tulumlar

Yazın da rahatlıkları ile tercih edilen bu tarz salaş tulumları da tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem şık duruyor. 

5. Yüksek bel bol pantolonlar

Yüksek bel bol pantolonlar

Bacakları çarpık yada çok ince olan kadınlar dar paçalı ve streç gibi olan pantolonlardan uzak dururlar. Çünkü çok zayıf bacaklarda genelde bacak arası boşluk fazla ve rahatsız edici olabilir. Bu rahatsızlığı gidermek için bu şekilde bol ve rahat yüksek bel pantolonlar tercih edilebilir.

6. Mom jeansler

Mom jeansler

Eğer ben çok zayıfım ama paçaları dar bir pantolon giymek istiyorum diyorsanız, mom jeans tercih edebilirsiniz. Çünkü mom jeanslerin üst kısmı daha bol olduğu için sizi daha kilolu gösterir. Ayrıca paçalarınızı da kıvırırsanız boyunuzu da kesmiş ve çubuk bacakları kamufle etmiş olursunuz.

7. Volanlı bluzlar

Volanlı bluzlar

Eğer kollarınızı çok zayıf hissediyor ve bundan rahatsızlık duyuyorsanız volanlı bluzlar sizin tercihiniz olmalı. Daha bol ve açılan bi şekli olduğu için kollarınızın zayıflığını örtmüş olursunuz.

8. Omuzları açık bluzlar

Omuzları açık bluzlar

Zayıf kadınların köprücük kemikleri daha belirgin olduğu için köprücük kemiklerinizi öne çıkaran bu tarz gömlek ya da bluzları tercih edebilirsiniz. Daha cool ve seksi bir görünüm kazanabilirsiniz.

9. Tabiki salaş tişörtler

Tabiki salaş tişörtler

Salaş tişörtler zayıf kadınlar için kurtarıcıdır diyebiliriz. Günlük giyebileceğiniz marjinal salaş tişörtlerle, tarz bir görüntü kazanabilirsiniz.

Kilo problemi sadece fazla kilolarla olmuyor elbette. Çok aşırı zayıf kadınlar da kilolarından dolayı bazen giyecek kıyafet bulamayabiliyor. Önerilerimiz umarız işinize yarar. Fakat şunu da unutmayın ki sadece gülümsemeniz bile sizi özgüvenli gösterir. Dış görünümünüz ne olursa olsun gülümsemeyi unutmayın...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.