OFPOF

8 Müthiş Kombin ile Hazırlanan 8 Müthiş Karakter

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
8 Müthiş Kombin ile Hazırlanan 8 Müthiş Karakter
740 izlenme
Ofpofer
-

Hepsi tamamen erkek gözünden derlenmiş sempatik mi sempatik, tatlı mı tatlı 8 farklı kombin.

Şık olmak ya da çevredekileri etkilemek için birbirinden kasıntı, sıkıntı kıyafetler yerine; birbirinden rahat, tatlı, sempatik kıyafetlerle gündelik hayatta hem çevrenizdekilere enerji saçacak hem de gününüzü güzel geçireceğiniz 8 farklı kombin geliyor. 

1. Renkli, güçlü, dışarıya açık, başarılı

Renkli, güçlü, dışarıya açık, başarılı

Bluz dışarıya karşı "tabii ki hoşsohbetim, benden çekinmene gerek yok" derken; etek "başarılı bir kadınım" diyor. Ayakkabılar renkli bir hayatı gösterirken, çanta ve saat şıklığı temsil ediyor, gözlük ise olaylara fazla takılmadığını gösteriyor.

2. Turuncu her daim favorimdir.

Turuncu her daim favorimdir.

Turuncuyu kadınların üzerinde görmek ayrı bir ısıtıyor kanımı. Turuncu, sevgili kucağı gibi hissettiriyor. Sokakta biri durduk yere sımsıkı sarılırsa şaşırmayın. Turuncunun etkisidir. Oje ve saç rengi olarak da kullanabilirsiniz. Buradaki kombinimizde ise zengin olmasına rağmen kolaya kaçmadan her işini kendi gören başarılı bir kadın imajı çiziliyor. Yaklaşması zor ama arzulanan.

3. Yazlıktan geliyorum şekerim

Yazlıktan geliyorum şekerim

"Valla yüzdüm, güneşlendim, dinlendim geldim. Yeni aşklara hazırım tatlım" imajı çiziliyor. Böyle bir kombin çevredeki dikkatleri üzerinize odaklayacaktır. En nihayetinde tatile gitmemiş bir kadın psikolojisiyle, tatile gitmiş bir kadının psikolojisi aynı olmaz. Tercih edilecek kişi siz olacaksınız.

4. Sportmen, enerjik, pozitif

Sportmen, enerjik, pozitif

Birazcık gözleri kısmak ve biraz gülümsemek. Bu kombinle karşınızdakine herşeyi yaptırabilirsiniz. Hem de kendi arzusuyla.. Tabii birazcık da kamburu içinize çekmeniz gerekmekte. Dik duruşu unutmayalım.

5. Cool olmaksa buyurun. Yalnız zirvedekiler yalnız olur.

Cool olmaksa buyurun. Yalnız zirvedekiler yalnız olur.

İstediğiniz şey genel kültür, sanat birazcık da şehrin arka sokaklarıysa bu kombin tam size göre. Yalnız biraz melankoli, dışarıya biraz seçicilik yansıtmakta. Ne kadar şık ve ilgi çekici olsanız da zorluğunuz evereste tırmanıyor. Bu da pek fazla sizin için uğraşan olmayacak demektir.

6. Tam bir akdeniz kadını

Tam bir akdeniz kadını

Rahat bir etek, rahat bir gömlek ve rahat bir ayakkabı. Tam bir akdeniz kadını, sıcak, sevecen, çalışkan, ortama uyum sağlayan, hataları görmezden gelen, dans, müzik, eğlence ve sahilde kamp ateşini seven; türk, İtalyan ve İspanyol erkeklerinin baştacı kadın imajı... Daha ne anlatılabilir ki?

7. Turuncu ceket içine rengarenk bir bluz

Turuncu ceket içine rengarenk bir bluz

Tam bir tumblr kızı olmak bu olsa gerek. Liseden yeni mezun, çılgın bir şey. Sabah 7'de güneşi selamlayıp gece saat 5'te elinde ayakkabılarla discodan dönüyorsa tam da böyle bir kombine sahiptir. Belki de ülkesiyle yetinmeyip october fest'e bile gitmiştir. Hızlı yaşayıp genç öleceğiniz güzel bir kombin.

8. Sonunda geldik meditasyona

Sonunda geldik meditasyona

Kolye ve toka buradaki en önemli unsurlar. Kıyafetin renginin gelişi güzel seçilmediğini anlatan objeler. Renkli ruh halini gösteren kıyafet, ruh haliniz ne kadar kötü olsa da karşınızdakini renklendiren ve bu sayede sizin de renklenmenizi sağlayan bir kıyafet seçimidir. İki taraflı win-win sağlayan bu kombin, sizi mutlu eder, motivasyonunuzu güçlendirir.

9. Kombin seçimlerinde

Kombin seçimlerinde

Baharın ve yazın en güzel tarafı, rengarenk olmasıdır. Asla tek bir renk seçemezsiniz. Her zaman beyaz zemin üzerine rengarenk kıyafetler seçilmesi gerekir. Kombinlerinizin ne kadar rüküş olduğunun bir önemi yok. Tek önemli olan nokta ne kadar çok renk skalasına sahip olduğu. Bu hem sizin hem de karşınızdakinin gününün ne kadar değiştiğini size gösterecektir. Eğer evde oturmaktan sıkıldıysanız: Kendinize renkli bir kombin yaparak dışarı çıkmayı deneyin. Göreceksiniz. Akşam eve geldiğinizde gelecek haftanın ihtiyacı olan bütün enerji ve ruh sağlığına kavuşacaksınız.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.