OFPOF

YouTube’un En Çok Dislike Alan 10 Videosu

-
660
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
YouTube’un En Çok Dislike Alan 10 Videosu
0 izlenme
-

Bugün sizlerle 2017'nin en çok dislike olan 10 videonun incelemesini yapacağız. İyi okumalar!

2017 Youtube da en çok hangi videolar Dislike almış? Kimlerden en çok nefret ediliyor? Hadi birlikte bakalım...

10. Nicki Minaj – Anaconda

Top 10 ya da Bottom 10’de yer almayı hakkıyla kazanan Nicki'nin bu şarkısı 690 Milyon izlenmiş. 3.1 Milyon Like 1.35 Milyon da Dislike var. Nicki Minaj’a neden bu kadar dislike gelmiş anlamadık. Çünkü bu başarılı sanatçımız başarısını kesinlikle kadifemsi sesi ve mükemmel şarkılarından başka bir şeye borçlu değil.

9. Miley Cyrus – Wrecking Ball

Top 10 listesine yıkım topuyla giren Hannah Montana (Scarface’in Kızı) bu videosunda 890 Milyon izlenmiş. 3.7 Milyon Like ve 1.4 Milyon Dislike almış. İlk günkü gibi mantıklı ve dengeli kişiliğinden ödün vermeyen Miley’e inşaat sektöründe başarılarının devamını diliyoruz.

8. Jacob Sartorius – Sweatshirt

Kesinlikle başka bir JB vakası olmayan Jacob’u bu videoda tam 45 Milyon kişi izlemiş. 650 Bin Like ve de 1.7 Milyon Dislike oranı var. Bizce klas ve olgun bir sanatçı onu kıskanmaktan VAZGEÇİN!

7. PSY – GANGNAM STYLE

Top 7 ye giren PSY’n bu listede olmasının sebebi videonun kötü olması değil izlenmenin yüksek olmasıdır. Aynı oranda olmasa da sevgi arttıkça nefret de artıyor maalesef. PSY bu videoda dünya rekoru kırarak 2.9 Milyar izlenme almış. 12.5 Milyon Like’ı ve 1.8 Milyon da Dislike’ı var.

6. CORTANDO O BOTÃO DO YOUTUBE

Türkçesi ”Youtube Düğmesini Kesiyorum” olan bu videoda bir adet sıkıntılı gencimiz YouTube’un yolladığı gümüş oynatma düğmesini amaçsızca kesiyor. Bu mükemmel video 25 Milyon izlenmiş, 750 Bin Like’ı 2.34 Milyon Dislike’ı var.

5. Bibi H – How it is

Dünyanın en kötü şarkılarından biri olarak kabul edilen bu şarkı 42 Milyon izlenmiş, 365 Bin Like’ı, 2.4 Milyon da Dislike’ı var. Dislike’a rağmen güçlü bir hayran kitlesi var. 

4. Rebecca Black – Friday

İnternet halkı olarak en kötü şarkı seçilen Friday şarkısı 110 Milyon izlenmiş, 700 Bin Like ve 2.7 Milyon Dislike’ı var.

3. Can this video get 1 million dislikes?

Youtube’un en büyük kanalına sahip olan PewDiePie, Türkçesi ”Bu video 1 Milyon dislike alabilir mi?” olan bu videoda Pewds sadece çok dislike alınca izlenme artar mı diye bir yol deniyor. PewDiePie’ın tam 55 Milyon abonesi var. Bu video 11 Milyon izlenme , 200 Bin Like, 3 Milyon da Dislike almış.

2. Call of Duty: Infinite Warfare Reveal Trailer

Oyuncularını çoğu zaman, neredeyse oynanışı farklı olmayan oyunlarla hüsrana uğratan CoD serisi bu trailer videosu ile en çok Dislike alan ikinci video koltuğuna oturmuştur. Bu video 40 Milyon izlenme 570 Bin Like ve tam 3.5 Milyon Dislike almıştır. Yeni oyunu inşallah yenidir diyerek hayatımıza devam ediyoruz.

1. Justin Bieber – Baby

Bir dönemin aşkı, bir dönemin acılı yarası… Fanlarına, Belieberlarına, bir adet ”Hi” bile demeyip biz dahil milyonlarca hayranının kalbini kıran Justin Bieber bu videoda 1.65 Milyar izlenme, 6.7 Milyon Like ve de 7.8 Milyon Dislike almış. Seni affetmeyeceğiz Justin. 1 Dislike da bizden.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık