OFPOF

Yaza Hazır Olmayan Her Kızın İmdadına Koşacak 8 Basit Ama Etkili Taktik

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaza Hazır Olmayan Her Kızın İmdadına Koşacak 8 Basit Ama Etkili Taktik
0 izlenme
Ofpofer
-

Yaz gelmeden önce yeterince kilo veremediyseniz, üzülmeyin! Sizler için harika taktiklerimiz var!

1. Doğru fotoğraf duruşu

fotoğraf çekilirken duruş çok önemlidir. Duruşunuza göre çok daha zayıf veya kilolu görünebilirsiniz. Soldaki fotoğraf, vücudun hafifçe kameraya doğru döndüğü sıkı bir karın ile iyi bir duruş örneğidir. Sağdaki duruş, tam tersine karın dışarıda ve kameraya karşı yan durduğunu gösteriyor.

Soldaki fotoğrafta olduğu gibi bir bacağı öne doğru koymak ve yukarıdan fotoğraf çekmek daha iyi görünmezi sağlar. Aksine aşağıdan fotoğraf çekmek, gerçekte olduğundan daha kilolu görünmenizi sağlayabilir.

2. Topuklu ayakkabı giyin

Özellikle sivri uçlu topuklu ayakkabı giydiğinizde bacaklarınız çok daha ince görünür. Bu topuklu ayakkabı tipi, popoyu kaldırır ve tüm vücudu daha zarif gösterir.

3. Doğru mayoyu seçin

Doğru mayoyu seçin

Balık etli kadınlar, çoğunlukla mayo konusunda büyük bir endişe yaşarlar. Genelde, tek parçalı monokiniler veya yüksek belli altları olan iki parçalı mayolarda daha iyi görünürler. Büyük göğüslere sahip olan kadınlar, güçlü destekli üst kısımlara sahip olan mayoları tercih etmelidir. 

4. Biraz bronzlaşmak için güneşlenin veya sahte bir bronzluk uygulayın

Biraz bronzlaşmak için güneşlenin veya sahte bir bronzluk uygulayın

Bronzlaşmış bacakların daha çekici ve ince görünmesi bir sır değil. Biraz güneşlenin, eğer güneşlenme imkanınız yoksa sahte bir bronzluk uygulayın.

5. Spanx korse kullanın

Spanx korse kullanın

Belli bir giysi giymek istiyorsanız ve sorunlu bölgelerinizi varsa, bir çift Spanx takmayı deneyin. Spanx, büyük bir göbekten kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca poponuzu kaldırmak için belirli Spanx türleri bile vardır.

6. Kendinize uygun olan kıyafetleri giyin

Vücudunuza iyi oturan bir kıyafet seçmek, çok büyük bir fark yaratabilir. Size çok büyük veya küçük olan kıyafetleri seçmeyin, bu sadece daha kalın görünmenizi sağlar. Yüksek kesimli elbiseler giyin veya rahat ve güvende olduğunuz sürece bacaklarınızı gösterin.

7. Belinize dikkat çekin

Genellikle, belin vurgulanması kadınsı bir siluet yaratmaya yardımcı olur ve bu birkaç ekstra kiloyu saklar.

8. Kambur durmayın

Ayakta veya otururken düzgün bir duruşa sahip olmak büyük bir fark yaratır. Karnınızı daha keskin gösterir ve görsel olarak birkaç kilo vermenize yardımcı olur. Sağlığınız için çok faydalı olduğundan bahsetmiyoruz bile! Sırtınızı düz ve omuzlarınızı geri tutmaya çalışın.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.