OFPOF

Uzaylıların Var Olduğunu İspatlayan 7 Açıklanamayan Önemli Bilgi

-
2.6b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Uzaylıların Var Olduğunu İspatlayan 7 Açıklanamayan Önemli Bilgi
0 izlenme
-

Uzaylıların dünyada varlığını ispatlar nitelikte birçok belge ve görüntü vardır. Bunlardan 7 tanesini değerlendirdik!

İşte onlar! 

1. Obama'nın uzaylı koruması...

Obama'nın uzaylı koruması...

4 Mart 2012'de Washington'da Obama konuşmasını yaparken kameralar birden bire korumalardan birine takıldı. Korumanın insana benzemediği kafasını sürekli diğer korumalara nazaran sağa sola çevirdiği, kafasında saç, yüzünde sakal, kaş ve kirpikleri olmadığı tespit edildi. Bu da Obama'nın uzaylılar tarafından korunduğunun işareti olarak algılandı.

2. Mısır piramitlerindeki uzaylı figürleri

Mısır piramitlerindeki uzaylı figürleri

Dünyada bir çok kesim mısır piramitlerinin uzaylılar tarafından yapıldığını iddia etmektedir. Piramitlerde bulunan bazı figürler ufo araçlarına benzemektedir. Bu da mısır piramitlerinin yapımında uzaylıların parmağının olduğunu göstermektedir.

3. 51. bölgede yapılan uzaylı otopsisi

51. bölgede yapılan uzaylı otopsisi

amerika'da gökten bir çiftliğe ufo düşmüştür. Ufo enkazından ise bir çok uzaylı cesedinin çıkartıldığı sonradan da olsa ortaya çıkmıştır lakin Amerikan ordusu bunu gizlemiştir. Resimde gördüğünüz ise ufo kazası sonrası ölen bir uzaylının otopsi görüntüsüdür.

4. Rusya'da bulunan uzaylı cesedi

Rusya'da bulunan uzaylı cesedi

2012 yılının kış mevsiminde dağda yürüyen bir kaç kişi karların arasında bir uzaylı cesedi bulmuştur. Uzaylının bir kolu kopmuş boyu ise 110 cm civarındadır.

5. Minnesota'nın Brainerd kasabasında görülen ufolar

Minnesota'nın Brainerd kasabasında görülen ufolar

13.000 civarı insanın ikamet ettiği Minnesota'nın Brainerd kasabasında bir gece gökyüzünde parlak ışıklar görülmeye başlandı. Işıklar ilk önce bir taneydi ama sonrasında öyle bir şey oldu ki kırmızı sarı maviden oluşan onlarca ışık hızlı bir şekilde hareket ederek gökyüzünde ortaya çıkıp kayboldular. Bu olaydan sonra Minnesota'nın Brainerd kasabasındaki çeşitli bölgelerde zaman zaman bu olaylar yaşanmaya devam etmektedir.

6. Komandoları ve F-16'ları alarma geçiren ufo saldırısı

Komandoları ve F-16'ları alarma geçiren ufo saldırısı

Türkiye ve Suriye sınır hattında 1999 yılında ışık saçan yabancı cisimlerin uçması üzerine, bölgeye F-16 savaş uçakları ve helikopterle Özel Kuvvetler Komutanlığı timinin gönderildiği ortaya çıktı.

7. Tüm dünyada şok etkisi yaratan uzaylı görüntüsü

Tüm dünyada şok etkisi yaratan uzaylı görüntüsü

1 Eylül 2007'de Meksika'da bir çiftçinin bulduğu yaratığa NASA tarafından otopsi yapıldı. Çiftçinin o an çok korktuğu için yaratığı öldürdüğü iddia edildi. Yaratığın çok kısa boylu olduğu ve çok iyi gördüğü de söylenmektedir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.