OFPOF

Ölmeden Kısa Bir Süre Önce Fotoğrafı Çekilen 7 Ünlü

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ölmeden Kısa Bir Süre Önce Fotoğrafı Çekilen 7 Ünlü
0 izlenme
Ofpofer
-

Bazen ünlüleri taparmış gibi seviyoruz ve ölümlü olduklarını unutuyoruz. Bu fotoğraflar ünlüler ölmeden çok kısa bir süre önce çekildi.

1. Steve Jobs (56)

Steve Jobs (56)

Steve Jobs, evinde en yakınlarının yanında pankreas kanserinden öldü. Söylediği son sözler şunlardı: “Oh wow! Oh wow! Oh wow.”

2. Heath Ledger (28)

Heath Ledger (28)

Heath Ledger, Dr. Parnassus filminin setinde gülümsüyor. Bu fotoğraftan sadece birkaç gün önce ölü bulunmuştu. Ağrı kesici, uyku ilaçları ve sakinleştirici ilaçları bir arada aldığı için hayatını kaybetti.

3. Muhammed Ali (74)

Muhammed Ali (74)

Muhammed Ali, Parkinson hastalığıyla 3 yıl savaştı. 2 Haziran 2016'da, Amerikan boksör, ciğerleriyle ilgili yaşadığı sorunlardan dolayı çok ciddi bir durumda olduğu için hastaneye kaldırıldı. Ertesi gün, bilinmeyen doğal nedenlerden kaynaklanan septik şok nedeniyle öldü.

4. Bob Marley (36)

Bob Marley (36)

Bob Marley'in son bilinen fotoğrafı. Ailesiyle konuştuğu görülen fotoğrafta sadece 35 kiloydu. Bob Marley 11 Mayıs 1981'de kanserden öldü.

5. Amy Winehouse (27)

Amy Winehouse (27)

Bu fotoğrafta şarkıcı ölmeden bir hafta önce Kuzey Londra'daki evinin yanında yürüyor. 23 Temmuz 2011'de evinde ölü bulundu. Kanda bulunan alkol miktarı, bir insanı öldürmek için gereken miktardan 5 kat daha fazlaydı.

6. Jimi Hendrix (27)

Jimi Hendrix (27)

Hendrix'in kız arkadaşı bu fotoğrafı ölüm gününden bir gün önce çekti. 18 Eylül 1970 sabahı Londra'daki bir otel odasında ölü bulundu. Büyük müzisyen yatağında öldü. 9 uyku ilacını aldıktan sonra kustuğu için boğulmuştu.

7. Tupac Shakur (25)

Tupac Shakur (25)

Tupac Shakur'un son fotoğrafı. Suge Knight'la birlikte bir arabada olduğu görülüyor. 13 Eylül 1996'da vuruldu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.