OFPOF

Güzelliğine Vücudundaki Doğuştan Gelen Kusurları da Ekleyerek Güzellik Katmış 10 Cesur Model

-
11.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Güzelliğine Vücudundaki Doğuştan Gelen Kusurları da Ekleyerek Güzellik Katmış 10 Cesur Model
0 izlenme
Ofpofer
-

Bu insanlar için kusurlar modellik yapmaya engel değil. Böyle birçok insan var. İşte bunları sizler için seçtik.

hayat bazen bize gülümsemeyebilir. Ancak bunun yanında da bizlere farklı bir özellik katabilir. Doğuştan kusurlu saydığımız ya da vücutlarında zamanla oluşmuş kusurlarını asla kafalarına takmayan, dahası bunların üzerine giderek, o şekilde de mutlu yaşanabileceğini kanıtlayan insanlar mevcuttur. İşte o insanlar! 

1. Viktoria Modesta

Viktoria Modesta

Letonya'da şarkıcısı ve model olan Viktoria, bacağından doğduğundan günümüze 15 ameliyat geçirdi. Ardından doktorlar bacacağının kesilmesine karar verdiler. Bu durum ise onun kendine olan güvenini asla azaltmadı. Tam tersine daha da güçlendi ve model olmayı başardı. 

2. Chantelle Brown-Young

Chantelle Brown-Young

Kanada'lı model, üç yaşından beri cilt bozukluğu çekmektedir. Halk arasında egzama da denmektedir. Bu durumu bir avantaj haline getirmeyi başaran model, inanılmaz bir gerçeğe de imzasını attı.

3. Erica Irwin

Erica Irwin

35 yaşındaki Kaliforniya'lı model Erica Irwin, 205 cm'lik yüksekliği sayesinde dünyanın en uzun modellerinden biri olarak biliniyor.

4. Masha Tyelna

Masha Tyelna

Ukrayna'lı model Masha ise inanılmaz büyük gözlere sahip. İnsanlar genellikle ona "yabancı" ya da "güzel elf" demektedirler.

5. Carmen Dell'Orefice

Carmen Dell'Orefice

Carmen, 84 yaşında bir model ancak yine de dünyanın en popüler dergilerinde boy göstermektedir. Adeta podyumların ve reklam kampanyalarının vazgeçilmez yüzü halindedir.

6. Jamie Bira

Jamie Bira

Dünyada ilk bilinen down sendromlu modeldir. Tv dizisi American Horror Story'de oyuncu olarak popülerlik kazanmış durumdadır.

7. Denise Bidot

Denise Bidot

28 yaşındaki Puerto-Rican modeli, en popüler büyük beden modellerinden biridir. Bidot, normal bir manken ağırlığından fazlaca kilosu bulunmaktadır.

8. Casey Legler

Casey Legler

Fransız model Casey, erkek olarak modellik sözleşmesi imzalayan ilk kadın oldu. Başka bir deyişle, Casey Legler erkek giyim reklamı yapmaya başladı. Boyu ise 188 cm' dir. Kısa saç kesimi ve erkeğe benzeyen çene yapısı, onu genç bir erkek gibi gösteriyor.

9. Moffy

Moffy

Moffy, çarpık gözleri ile bilinen bir modeldir. Ancak bu durum onu podyumların ilgi çekici modeli haline getirmiştir.

10. Kara Hannah Montana

Kara Hannah Montana

Montana, kömür siyahı görünümü ile inanılmaz bir çekiciliğe sahiptir. Birçok reklam yüzünde oynamaktadır. Siyahi oluşu ve güzelliği oldukça etkilidir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.