OFPOF

Gündelik Sorunlarınızı Kolayca Çözebilmenizi Sağlayacak 8 Hayat Hilesi

-
5.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gündelik Sorunlarınızı Kolayca Çözebilmenizi Sağlayacak 8 Hayat Hilesi
0 izlenme
Ofpofer
-

Hepimizin yaşadığı sorunları ve beklenmedik durumları basit bir şekilde halledebileceğiniz çözümleri sizlere sunuyoruz!

1. Yağlı saç

Yağlı saç

Eğer saçlarınız yağlı ve yıkamak için zamanınız yoksa, sıradan kağıt havlular imdadınıza koşacaktır. Saçlarınızdaki yağları kağıt havlularla temizleyin. Böylece saçlarınız temiz görünecektir.

2. Sıkışan fermuarlar

Sıkışan fermuarlar

Giysilerinizdeki fermuarlar, beklenmedik bir şekilde sıkışırsa sıradan bir kalem kullanabilirsiniz. Fermuarın iki tarafını da kurşun kalemle ovalayın ve sonra yavaşça çekin. Bu şekilde sorununuz çözülecektir.
 

3. Göğüs bölgesindeki terleme sorunu

Göğüs bölgesindeki terleme sorunu

Dışarıdayken göğüs bölgenizin ısındığını ve terlediğini fark ederseniz, giysilerinizdeki nahoş lekeleri önlemek için ped kullanabilirsiniz.

4. Tayt

Tayt

Tayt giydiğinizde iç çamaşırınız kötü görünüyorsa, sizin için güzel bir çözümümüz var! eski bir külotlu çorabı kesin ve şorta dönüştürün ve taytlarınızın daha güzel görünmesini sağlamak için onu taytın altında giyin.

5. Mürekkep lekeleri

Mürekkep lekeleri

Kaleminizin mürekkebi sızdı ve giysilerinde leke bıraktıysa korkmayın, antibakteriyel el jeli size yardımcı olacaktır. Lekenin altına bir bez veya kağıt havlu koyun, leke üzerine antibakteriyel el jeli sıkın ve bir peçete veya pamuklu ped ile ovun. Daha sonra ovduğunuz alanı yıkayın.

6. Taze nefes

Taze nefes

Nefesinizi hızlı bir şekilde yenilemeniz gerekiyorsa ve elinizde diş fırçası yoksa, kahve çekirdeklerini çiğneyebilirsiniz. Hoş olmayan kokuyu giderecek ve katı dokusu dilin birçok bakteri içeren plaktan temizlenmesine yardımcı olacaktır.

7. Diş beyazlatma

Diş beyazlatma

Dişlerinizi beyazlatmak için muz kullanın. Dişlerinizi muz kabuğunun iç tarafı ile ovun ve 10-15 dakika bekleyin. Sonra dişlerinizi bir diş fırçası ile fırçalayın ve ağzınızı yıkayın. Bu prosedür dişlerinizi kolayca beyazlatmanıza yardımcı olacaktır.

8. Ter lekesi

Ter lekesi

Koltuk altlarındaki ter lekeleri riskini azaltmak için patates kullanabilirsiniz. Taze patatesleri kesin ve kollarınızın altını silin. Sonra bir süre bekleyin ve ardından cildinizi suyla yıkayın.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.