OFPOF

Göz Açıp Kapatıncaya Kadar Popülaritesini Kaybeden 7 Ünlü İkiz

-
3.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Göz Açıp Kapatıncaya Kadar Popülaritesini Kaybeden 7 Ünlü İkiz
0 izlenme
Ofpofer
-

Bazı oyuncular sinema dünyasında hızlı yükselebilir, ancak bazı durumlarda şöhretleri kaybolur ve hızlı bir düşüş yaşarlar!

1. Peter ve David Paul

1. Peter ve David Paul

Vücut geliştirici ikizler Peter ve David 1990'larda tanınmışlardı. Fiziksel şekilleri sayesinde fark edildiler ve oyunculuk yetenekleri olmamasına rağmen 12 filmde oynadılar.

Fakat karizmatik adamların etrafındaki ilgi azaldı ve Peter ve David sinema dünyasına veda etmiş oldu. Peter, 2005'ten beri kendi şovuna ev sahipliği yapıyordu ve David profesyonel bir fotoğrafçı oldu.

2. James ve Oliver Phelps

2. James ve Oliver Phelps

Sadece oyunculuk kariyerine odaklanan insanların bir başka örneği de Phelps kardeşlerdir. Harry Potter'da Fred ve George Weasley rollerini oynadılar ve gelecek yıllar boyunca muhtemelen bu görüntülerle ilişkilendirilecekler. Ancak şu anda hayatlarında bunun kadar iyi bir rolleri yoktur.

Oliver, oyunculuk kariyerinden önce profesyonel bir golfçü olmak istiyordu ve James de bir gün bir James Bond filminde kötü adam rolü oynamak istiyor.

3. Mary-Kate ve Ashley Olsen

3. Mary-Kate ve Ashley Olsen

Bu sevimli kızlar, neredeyse doğduklarından beri birer yıldız haline geldiler. Mary-Kate ve Ashley, sadece 9 aylıkken Full House (Bizim Ev) dizisine katıldılar. Daha sonra, film yapımcıları kız kardeşleri fark ettiler ve To Grandmother’s House We Go, Tıpatıp, Passport to Paris gibi uzun metrajlı filmler için senaryo yazmaya başladılar.

İkizlerin film kariyerleri, 2004 yılında "New York Zamanı"nın gişede başarısız olduğu zaman sona erdi. Neyse ki, ikizlerin yedek bir planı vardı.

Olsen kardeşler, 12 yaşlarından beri kendi giyim markalarını başarıyla tanıttılar. Film endüstrisindeki popülerliklerini kaybettikleri zaman moda dünyasına daldılar ve kadınlar için kıyafet ve aksesuarlar tasarladılar.

4. Tom ve Bill Kaulitz

4. Tom ve Bill Kaulitz

2000'li yılların başında Bill, Tom ve arkadaşları tarafından kurulan Alman müzik grubu Tokio Hotel popülerliğin zirvesindeydi.

Grup hala var ama şu an eskisi kadar popüler değil!

5. Benji ve Joel Madden

5. Benji ve Joel Madden

Kardeşlerin kurduğu müzik gruplarından bahsetmişken, bunlardan bir diğeri de Good Charlotte. Madden ikizleri tarafından kurulan punk grubu, 1990'ların sonlarında ve 2000'lerin başında gerçekten popülerdi.

Bugün, kardeşler hala müzik kariyerlerine devam ediyorlar. Ayrıca, şu anda 2 ünlü sarışının kocaları olarak tanınıyorlar; Benji, Cameron Diaz ile evli ve Joel ise Nicole Richie ile evli.

6. Dean ve Dan Caten

6. Dean ve Dan Caten

Kanadalı tasarımcı kardeşler Dean ve Dan Caten, kıyafet tasarlamayı severlerdi ve 2000'li yıllarda dünyaca ünlü oldular. Kardeşler, Madonna, Britney Spears ve Christina Aguilera gibi yıldızlar için eşsiz kıyafetler tasarladılar.

Kardeşler, gündelik kıyafetlerin yanı sıra Olimpiyat Oyunları için de spor kıyafetleri tasarladılar.

7. Lisa ve Louise Burns

7. Lisa ve Louise Burns

Lisa ve Louise, 12 yaşlarındayken "Cinnet" filmindeki ürpertici kızları oynamışlardı. Fakat bir daha asla ekranda görünmediler ve bu rollerinden dolayı, hiçbir drama okulu onları kabul etmedi.

Ancak bir süre önce, kız kardeşler, filmin çıkış yıldönümünün onuruna Twitter'da ikizlere ve filme bağlı "@Shining_twins" isimli bir hesap oluşturdular.

Bonus: Rami ve Sami Malek

Rami Malek (solda), 2015 yılında "Bay Robot" dizisinin başrolünü oynayarak milyonlarca insanın kalbini fethetti. Ve insanlar, çok uzun zaman önce Rami'nin bir ikiz kardeşi olduğunu öğrendiler. Şu anda öğretmen olarak çalışan Sami Malek ise oyunculuk dünyasından çok ama çok uzakta.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.