OFPOF

Görüntüsüyle Aşık Edip, Fiyatıyla El Yakan Dünyanın En Pahalı 7 Arabası

-
937
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Görüntüsüyle Aşık Edip, Fiyatıyla El Yakan Dünyanın En Pahalı 7 Arabası
0 izlenme
Ofpofer
-

Dünyanın en pahalı arabaları hayallerimizin bile ötesinde sınırları zorlar adeta. Kim istemez ki bu arabalardan birine sahip olmayı? Fakat ya fiyatları?

Hayallerimizin sınırlarını zorlayan dünyanın en pahalı ve en müthiş arabalarına birlikte göz atalım istedik. Hayallerinizi zorlamaya ne dersiniz? Belki bir gün...

1. Bugatti Veyron Super Sport - Enlerin Eni

Bugatti Veyron Super Sport - Enlerin Eni

Bu pahalı super star otomobilin fiyatı: 6 Milyon $. Dünyanın en pahalı otomobilleri sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Veyron'da 407 km/s hıza rahatlıkla ulaşabilme kapasitesi mevcut. Super Sport versiyonu ise 431 km/s hıza ulaşarak Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. Satılan Bugatti Veyron Super Sport’lar ise 415 km/s hız sınırlayıcıya sahipler. 100 hp güce sahip bir araç olması dışında mükemmelliği temsil ediyor. Asalet ve endamıyla sınırlı sayıda üretildi.

2. Koenigsegg Agera

Koenigsegg Agera

Koenigsegg Agera Fiyatı: 1.5 Milyon $ olarak el yakan otomobiller sıralamasında ikinci sırayı alıyor. Dünyanın en hızlı otomobilleri sıralamasında da ikici sırada yer alıyor. Karbon fiber ve alüminyum gövdesi olması oldukça hafif bir otomobil olma özelliği taşıyor. Koenigsegg Agera’nın 910 hp güç üreten motoru aracı 100 km/s hıza ulaşması saniyeler alıyor. Hayallerimizi jet hızıyla geçmeyi başardı bile.

Hepimize inceden bir "Ahhh" çektiren, iç gıcıklayan bu süper star otomobillere sahip olma hayali hepimizi mest etti değil mi? Elbet bir gün...

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.