OFPOF

Eski Takımına Gol Atarken Yüzünde Gülümsemeye Yer Vermeyen 9 Futbolcu

-
2.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eski Takımına Gol Atarken Yüzünde Gülümsemeye Yer Vermeyen 9 Futbolcu
0 izlenme
Ofpofer
-

Bir futbolcu için en güzel anlardan biri gol atmaktır. Fakat birazdan göreceğiniz sporcular gol sonrası hiç sevinmediler...

Hadi görelim! 

1. Gonzalo Higuain

Gonzalo Higuain

ünlü futbolcu, Juventus forması altında eski takımları Milan, Roma, Real Madrid ve Napoliye'ye gol atarken asla sevinç gösterisi yapmamıştır.

2. Daniel Sturridge

Daniel Sturridge

Şu anda Chelsea formasını terleten ingiliz oyuncu, Manchester City, Liverpool ve Bolton'a golünü atarken mazisine saygı göstererek sevinç gösterisinde bulunmamıştır...

3. Fernando Tores

Fernando Tores

Rüzgarın oğlu lakabıyla anılan bir başka Chelsea'li oyuncu Fernando Tores, onu  bugünlere getiren Liverpool, Barselona, Valencia ve Atletico Madrid ile oynadıkları maçlarda gol attığında hiç sevinmedi. 

4. Christiano Ronaldo

Christiano Ronaldo

Dünyanın şüphesiz en iyi futbolcularından Ronaldo da geçmişine büyük saygı duyan futbolculardan. Ronaldo, manchester united, Porto, Benfica ve Sporting Lizbon'a attığı gollerden sonra asla gülümsemedi. 

5. Frank Lampard

Frank Lampard

Yakın dönemin efsane oyuncusu Lampard, Manchester City formasıyla Chelsea, Wes Ham, Swansea City maçlarında attığı şık gollerin hiç birinde gol sevinci yaşamamıştır.

6. Mamadou Niang

Mamadou Niang

Türkiye'nin iki büyük takımında seyretme fırsatı bulduğumuz yıldız oyuncu, Beşitaş forması altında fenerbahçe ve Marsilaya'ya attığı gollerde arkadaşları gülerken, tebessüm etmemiştir. 

7. İlhan Mansız

İlhan Mansız

Beşiktaş'ın ve Milli takımın unutulmaz oyuncularından İlhan Mansız, Ankaragücü forması ile Beşitaş ve Sivas spor'a attığı gollerin ardından bu hareketi yaparak gol sevincinde bulunmamıştır.

8. Mesut Özil

Mesut Özil

Tercihi türk Milli takımı olmasa da Türk milleti tarafından çok sevilen ünlü youncu, Almanya milli takımı ile başarıdan başarıya koşarken Türkiye ve Kosova'ya attığı gollerin ardından sevinç gösterisi yaşamadı.

9. Olcay Şahan

Olcay Şahan

Her fırsatta kalbinin Beşiktaş'ta olduğu bilinen Olcay Şahan, Trabzon forması ile Beşiktaş'a attığı golde gol sevinci yaşamamıştır...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.