OFPOF

Eşcinseller Hakkında Bilinmeyen 7 Gerçek

-
1.1b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eşcinseller Hakkında Bilinmeyen 7 Gerçek
0 izlenme
-

Eşcinsellik dünyada çok yaygın olan yaşam şekilleridir. Bu yazımızda eşcinseller hakkında bilinmeyen bazı bilgilere değindik!

Bir insanın lezbiyen ya da gay olması doğuştan gelen bir davranıştır. Bazı insanlar cinsiyet değiştirerek ilgi duyduğu cinsteki kişilerle birlikte olmak isterler.  Bunu tüm dünyada yapan birçok insan vardır fakat cinsiyet değiştirmeden de insanlar hemcinsleriyle ilişki içerisine girebiliyorlar. 

1. Gaylik arkadaş ortamıyla başlar

Gaylik arkadaş ortamıyla başlar

Hemcinsine karşı ilgi duyan bir erkek kendisine de ilgi duyacak birini arar. Bunu da en iyi arkadaş ortamında bulur. Gay olan bir erkek genellikle gaylerin takıldığı gece kulüplerine gider, ortamlara girer ve internet üzerinden de gaylarin takıldığı sitelere bakıp kendine eş arar. Bunun sonucunda kendi denginde birisini bulup aşk hayatını dolu dolu yaşamayı amaçlar.

2. Gayler arasındaki ilişkinin boyut aşaması

Gayler arasındaki ilişkinin boyut aşaması

Gay olan bir erkek eğer girdiği ortamda karşılıklı olmak üzere kendisine ilgi duyan bir hemcinsini bulabilirse ilk önce onu tanımaya çalışır. Sonrasında ise hemen hemen tüm sırlarını, yaşam tarzını, ailesini kısacası herşeyini anlatmaya başlar. Genellikle gayler arasındaki ilişkiler karşılıklı güvenin fazla olmasından dolayı kısa süreli olmaz. Eşçinsellik ülkemizde çok göz önünde yaşanmasa da dünya ülkelerinde fazlası ile ulu orta yaşanmaktadır.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.