OFPOF

Eşcinseller Hakkında Bilinmeyen 7 Gerçek

-
1.6b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eşcinseller Hakkında Bilinmeyen 7 Gerçek
0 izlenme
-

Eşcinsellik dünyada çok yaygın olan yaşam şekilleridir. Bu yazımızda eşcinseller hakkında bilinmeyen bazı bilgilere değindik!

Bir insanın lezbiyen ya da gay olması doğuştan gelen bir davranıştır. Bazı insanlar cinsiyet değiştirerek ilgi duyduğu cinsteki kişilerle birlikte olmak isterler.  Bunu tüm dünyada yapan birçok insan vardır fakat cinsiyet değiştirmeden de insanlar hemcinsleriyle ilişki içerisine girebiliyorlar. 

1. Gaylik arkadaş ortamıyla başlar

Gaylik arkadaş ortamıyla başlar

Hemcinsine karşı ilgi duyan bir erkek kendisine de ilgi duyacak birini arar. Bunu da en iyi arkadaş ortamında bulur. Gay olan bir erkek genellikle gaylerin takıldığı gece kulüplerine gider, ortamlara girer ve internet üzerinden de gaylarin takıldığı sitelere bakıp kendine eş arar. Bunun sonucunda kendi denginde birisini bulup aşk hayatını dolu dolu yaşamayı amaçlar.

2. Gayler arasındaki ilişkinin boyut aşaması

Gayler arasındaki ilişkinin boyut aşaması

Gay olan bir erkek eğer girdiği ortamda karşılıklı olmak üzere kendisine ilgi duyan bir hemcinsini bulabilirse ilk önce onu tanımaya çalışır. Sonrasında ise hemen hemen tüm sırlarını, yaşam tarzını, ailesini kısacası herşeyini anlatmaya başlar. Genellikle gayler arasındaki ilişkiler karşılıklı güvenin fazla olmasından dolayı kısa süreli olmaz. Eşçinsellik ülkemizde çok göz önünde yaşanmasa da dünya ülkelerinde fazlası ile ulu orta yaşanmaktadır.

3. Gaylerin birbirlerine bakış açısı

Gaylerin birbirlerine bakış açısı

Bir insan genellikle doğuştan gay olur. Fakat bazı durumlarda bu değişebilir. Eğer normal hayatında gay olan bir erkek, daha önce hemcinsine hiç ilgi duymamış başka bir erkeği etkilemeyi başarırsa, o kişi de ilk defa olsa bile hemcinsine ilgi duyabilir ve bir anda karşı cinsinden hoşlanmaktan vazgeçip  gay olmayı tercih edebilir. Gaylarda da erkek kadın ilişkisi söz konusudur. Bir taraf erkekliğini daha çok gösterdiğinde diğer taraf bunu rahatlıkla kabullenir ve bu sahnede kadın rolünü üstlenebilir.

4. Lezbiyen olan kişilerin cinsel eğilimleri

Lezbiyen olan kişilerin cinsel eğilimleri

Lezbiyen olan insanlara erkeklere karşı düşünceleriniz nedir diye sorduğunuzda genellikle %90'ı nefret ettiklerini söylerler. Hatta bir çok lezbiyen erkekleri düşündüğünde midesinin bulandığını ve iğrendiğini söyler. Lezbiyen olan insanlar cinsel ilişkide karşı cinslerinden nefret ederler. 

5. İnsanların lezbiyenlere bakış açıları

İnsanların lezbiyenlere bakış açıları

Lezbiyenler, diğer ilişki tiplerine göre hayatı doya doya yaşarlar. Öyle ki sokakta el ele tutuşarak yürüyen gaylere insanlar neredeyse düşman gözüyle bakarken, lezbiyenlerin bunu yapmasını doğal karşılarlar. Bir ortamda bir erkeğin diğer bir erkeğe aşkım demesi hemen hemen ortamda bulunan herkesin tepkisini çeker ve terslenirler lakin bir kızın başka bir kıza aşkım demesi çok doğal karşılanır.

6. Lezbiyenler birbirlerini çok rahat bulurlar

Lezbiyenler birbirlerini çok rahat bulurlar

Lezbiyen olan bir kadın normal bir arkadaş ortamında rahatlıkla hemcinsinden etkilenen başka bir kadını bulabilir. Bunu sohbet esnasında erkeklerden nefret ettiğini söyleyerek yapar eğer bu fikrini destekleyen birisi çıkarsa o kişiyle sohbeti daha da koyulaştırır ve sonuç itibari ile bu iki kişi bir anda birbirinden etkilenip birlikte yaşamaya bile başlayabilirler. Lezbiyenler, gaylere göre ailelerine karşı daha sert bir tutum içerisindedir ve gerekirse ailelerine düşman olurlar yine de ilişki yaşadığı hemcinslerinden vazgeçmezler. 

7. Lezbiyenlerin cinsel ilişkideki performansları

Lezbiyenlerin cinsel ilişkideki performansları

Lezbiyenler, cinsel ilişkilerinde birbirlerini tatmin etmek için herşeylerini verirler. Bir kadının hemcinsine karşı gösterdiği performans, bir kadının bir erkeğe karşı cinsel ilişkide gösterdiği performanstan çok daha fazladır. Kısacası lezbiyen ilişkide iki taraf da tüm performansını sergiler ve tüm kadınlıklarını fazlasıyla gösterirler. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.