OFPOF

Erkekler Kadınlarda İlk Nelere Dikkat Eder?

-
10.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erkekler Kadınlarda İlk Nelere Dikkat Eder?
0 izlenme
Ofpofer
-

Erkeklerin bir kadını gördüğünde ilk gözüne çarpan noktaları nelerdir işte size 15 ipucu...

Biliyoruz ki kadın - erkek arasında ilişkiyi devam ettiren kişiler arasındaki uyum ve tutarlılık. Ancak kim ne derse desin iki kişinin birbirinden etkilenmesini sağlayan bazı şeyler vardır. Erkeklerin kadınlarda ilk nelere dikkat ettiğini biliyor musunuz? İşte size 15 ipucu!

1. Göğüsler

Göğüsler

Erkekler ne derse desin bir kadını kadın yapan kıvrımlardan gözlerini alamaz. Bu onların cinsellik takıntısı olduğunu göstermez; sadece içgüdülerle de hareket ettikleri hakkında bilgi verir. Erkeklerin büyük bir bölümü bir kadını ilk gördüğünde ister istemez gözlerini göğüslere kaydırdığını itiraf ediyor…

2. Gözler

Gözler

Erkeklerin ikinci en çok baktığı yer ise gözler… Gözleri ruhun dışarıya açılan kapıları olarak gören erkekler, ilk görüşte karşısındakinin gözünün içine bakmayı tercih ediyor. Gözlerin, bakışların kadın hakkında birçok şeyi açıkladığına inanıyorlar.

3. Kalçalar

Kalçalar

Erkekler, yuvarlak hatlara sahip kadınlardan hoşlandıklarını ve kadınlarda kalçalara dikkat ettiklerini itiraf ediyorlar...

4. Dudaklar

Dudaklar

Angelina Jolie’nin neden erkekler tarafından bu kadar beğenildiğini hiç düşündünüz mü? Muhtemelen cevabınız dudakları yönünde ve kesinlikle yanılmıyorsunuz. Erkekler dolgun dudaklı kadınlardan hoşlanıyor ve ilk gördüğü bir kadında dudaklara gözlerini kaçıran erkek sayısı oldukça fazla.

5. Bacaklar

Bacaklar

Her vücudun tamamlayıcı unsuru olan bacaklar da erkekler için oldukça önemli. Erkekler alımlı ve çekici görünen bacaklara karşı her zaman savunmasızdır. Bacaklar, bacak boyu erkeklerin dikkat ettiği unsurlar arasında başlarda geliyor.

6. Saçlar

Saçlar

Saçların uzun ya da kısa olması erkekler için farketmiyor ancak bakımlı saçlar her zaman tercihleri. Erkeklerin aklını başından alan asıl saç modeli ise doğal olması. Fazla makyajdan ve abartıdan hoşlanmayan erkekler her şeyde oldu gibi saçlarda da doğalını tercih ediyor. Parlak, canlı görünen ve güzel kokan saçlar erkekleri cezbediyor.

7. Duruş

Duruş

Erkekler düşük omuzlu ve kambur duran kadınlardan hoşlanmıyor, dik ve kendinden emin duruş ile erkeklere verdiğiniz mesaj onları etkiliyor. 

8. Arkadaş Çevresi

Arkadaş Çevresi

Arkadaş çevresi, erkeğin ilk izleniminde büyük role sahip. Erkekler, yanında saçma hareketler yapıp, patavatsızca konuşan bir arkadaş çevresine sahip kadınları itici buluyor. Ancak kadının yanında samimi bir arkadaş grubu varsa ve harika vakit geçirdiği sinyalini veriyorsa o zaman iyi bir izlenim bırakıyor. “Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim” bu durum erkeklerin hemen fark ettiği ve dikkat ettiği şeylerden biri.

9. Giyim Tarzı

Giyim Tarzı

Bir kadının kıyafetleri kişiliği hakkında birçok şeyi ele verir. 

10. Gülümseme

Gülümseme

Erkekler sahte gülüşlü kadınlardan nefret ediyor. İçten, samimi, sıcak bir gülüş erkeği etkilemeye yetiyor. Dişler ve dudak hareketleri erkekleri çekiyor ve mutlu kadın, olumlu bir imaj çiziyor. 

11. Yürüyüş

Yürüyüş

Tutkulu bir yürüyüş erkeğe çok şey anlatabilir. 'Prensesin Günlüğü'nde Prenses Mia'nın yürüyüş dersleri aldığını hatırlayın. Bir insanın yürüyüşünün, kişinin diğer insanlarca nasıl algılandığı konusuna büyük etkisi olduğu çok doğrudur. 

12. Topuklular

Topuklular

Bir çift gökdelenin üzerinde duran bir kadın erkeklerin ilk fark ettiği şeylerdendir. Yüksek topuklu ayakkabılar seksiliği, gücü ve cesareti simgeler.

13. Kilo

Kilo

Kilo, bir erkeğin kadında dikkat ettiği en kritik şeylerin başında geliyor.

14. Eller

Eller

Bakımlı tırnaklar, yumuşak ve güzel kokan eller erkeklerin dikkat ettiği unsurlardan. Bir de tabi parmakta yüzük olup olmayışı...

15. Koku

Koku

Koku listemizde en sonra yer alsa da oldukça önemli. Ter kokusu, yemek kokusu, ağız kokusu erkekleri anında sizden uzaklaştırmak için yeterli. Oysa çekici bir parfüm kokusu sizi unutamamasına neden olabilir ve kullandığınız parfüm sizin hakkınızda pek çok ipucu bırakabilir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.